Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséged!
Kartergőz? normális.
Sziasztok!
Egy kis segítségért fordulok hozzátok. Egy suzuk rmz 450 ről lenne szó. Az egyik túlfolyón ami a blokk tetejétől jön és megkerülve a karburátort megy le gőz jön.
Ennek mi lehet az oka? Találkozott már valaki ilyennel?
A szerelő szerint ez normális. Én még nem találkoztam ilyennel ezért furcsállom a dolgot.
Válaszaitokat előre is köszönöm!
sziasztok!először is boldog újévet mindenkinek! 95 ös RM be milyen váltó olaj kell?, olvastam több helyen is ,hogy valaki sima 10/40es motorolajat használ., meg hogy milyen gyertya ajánlatos bele?esetleg kinek mi lenne a véleménye ezekről a 2t olajakról bele: repsol offroad2t ,motul 510 ,motul 710. vagy még véleményt erről a típusrol rm 125 1995ös,
Szia!
Egy elérhetőséget adnál érdekelne pár cucc amit bontasz! köszi
Heló!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
Sziasztok suzuki rm 250 eshez keresnék hengerszettet és jobboldali deknit!
Szia ez suzuki rm 250 esre valo?
Adsz egy elérhetőséget?
ez 91es,de elképzelhető,h. megegyezik
Hali nekem rm 125 power szelep kéne 95 évjárat?
HALI. 60ezer ft
Ezt nem ide akartam bocsi!
Szia
Érdekelne engem rm hez első fékcső vezető gyűrű ami a villa nyakra van felcsavarozva 1 csavarral! Ha van és nem törött akkor légyszíves írj emailt . Köszönöm
Heló!
A teleszkópot kiflikkel együtt menyiért adod?
hello 120 .000ft
üdv!
a váz idomokal tankal üléssel villákkal központi rugaval mennyiért adod?
rm / rmz bontott alkatrészek!
Helo!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
Az normális!
ja amugy 8üzemórA van hengerbe meg a dugóba,szerelő szerint aztmondja hogy ilyen ez az egy gyűrűs dugó,azért kíváncsi más véleményére is!
Csá mindenkinek kérdeznék: adott egy k9-es rmz 250-esem rálett téve egy athena zsír új henger dugoval együtt tudom mondják hogy nem kell járatni de egy tankot lett járatva és hidegen mégis füstöl egy kis kéket ami az első gázadásra kiis megy a kipuffból szerintetek mi lehet a baj hidegen kb 4-5 rugásból indul.vagy esetleg átverhetet a szerelő?akinek athena hengere van vagy volt a gépén az írhatna hogy miket tapasztalt.
de mikor melegszik akkor meg vissza áll normálisra. Alapjárat is jó, a gázra is jók reagál! Igy is a fars levegő lehet a gond?
Fals levegő. Főtengely szimering, szívócsonk környékén nézz szét!
az mitől lehet, hogy ha inditom szivatóval felpörög és hiába nyomom vissza a szivatót akkor sem esik vissza a fordulat csak egy pár perc múlva addig meg űvölt mint az állat..