Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egen,pont.
Mint mondtam olcso volt,probat megert.
Majd lovok egy powert.
Most ugysemegyek sehova.
Jelenleg lottem egy 4-es szett nokian wr3-as 195/60 r15-os zsir ujat az jobban kell.
Nekem is mondta anno Zoli pont fordítva vettem a conti road/sport párost mondtam így volt gyorsba kici-óccó szezon végén.
Ja amit barátom ősszel vett ST3-at azokot 2010-es ST gummák vannak és marha jól tapadnak, mikor kipróbáltam cseszneki kanyarokban úgy éreztem elvigyázom nagyon azt orára pislantok 105 mondom akkor tekerjük a bajszát.
te aki a puha sportgumira esküszöl előre :)
Olcsó volt.Csak első.
te minek vettél gt-t?
Nekem finoman ráz a GT.
Mintha kerékcsapágyas lenne.
ebből 17' méretben semmit sem tapasztaltam...
akkor pihen még pár honapot...
Nem, az amíg vissza nem jön a szülőknél van.
és a kis 750es honda? pihen nálatok?
kinai gyártásu,az átmérőből spóroltak egy kicsit,gumis haverral megszenvedtünk mire felpattant a helyére
...de azóta teszi a dolgát,nekem semmi gondom vele
Meg, de ritkán használódik.
Sv megvan meg?
Erőt vettem magamon és üzembe helyeztem Anita motorját, mondjuk jókor, itt a tél, igaz ilyenkor többet motorozunk mint nyáron.
jogos...
Meg van misleny,conti,dunlop,kinai vackok,stb,.....jah es avon.
Kihagytam valamit?
angel-ről kért véleményt...ezért irtam
vagy metzeler...
st tegyél rá... könnyű motor

xx-en és most a nagyzizin ez teljesít ... jól...
Talán a zümmögövel is elbír
Sziasztok Pirelli angel gt gumirol velemenyek? Most pilot power 2ct van az svmen de azt eleg hamar felfalta. 650s 2005
Oké.köszi az infókat.
Tl-dl ami ugyanaz vagy nagyon hasonlo, az sv masabb, az attetel biztosan nem egyezik a dl ben meg az sv ben, marmint a kuplung-főtengely áttét.
A kuplungja az osszesnek szar kivétel nehány ritka példány. Az új dl-esek is panaszkodnak hogy szar.
Úgy értve hogy az SV kuplungja olyan mint a TL-é? (amiről inkább rosszat lehet hallani mint jót) A DL-é meg valami teljesen más, nem is csereszabatosak?
Kuplung-váltó. A kuplungja inkább a tl-é.
Vezerles,ecu.