Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az elsonek, az s2-nel mar okos volt a yamaha :D
Még mindig jobb, mint egy FZ6, mert ott a tank alatt van és a tankot csak úgy nem tudod felemelni bontani kell a műanyagot körülötte.
Most kötöm be a lomba a szivargyujtót.
Az a hoki olyan hogy két m8-as csavarral jön le az ülés majd 3 inbusszal az akkudoboz fedele ezután az akku sarui 10-es crovaval............anyád.
Fixbe egy biztivel és majd mókolok egy dugaljat.
Pont ezt akartam írni én is, azért egy 10 fokos éjszakától ne haljon már meg egy akksi.
Túl blőőőőőőő.
Talán egy új akksi.
Én egy vízálló gyorscsatit raknék rá és azt levakdugózni.
utóbbi jobban hangzik, egy csokival v gyorscsatlakozoval a végén,nehogy letesteljen véletlenül...
Fixen bekötött szivargyujtócsatlakozón keresztül,vagy kivezeted egy kábellel.
ma hajnalban nyögvenyelve indult az sv...
éjjel 10fok volt csak...
attol tartok,h ha hidegebb lesz be sem indul.
gondolkodtam vmi izléses megoldáson az utasülés alá,h ne kelljen aksitöltéshez mindig le meg felcsavarozgatni az elsö ülést.
van vkinek dizájnos ötlete erre???
20.ker sárgafekete kirakatos csavarboltban van...
Ha van ismerős esztergályos rozsdamentesből leszúrja a távtartórészt karikában és belehúzol egy faborys rozsdamentes csavart.
Suzukiban egy ezres volt anno 6-7 éve /stück.
Nekem is hiányzik két csavarom (az oldalsó fekete Háromszögekhez), de ezt a "belső talpas/távtartós" profilt nem hinném, hogy mezei kötőelembolt tartaná, őszintén szólva még a Faboryn is meglepődnék... Ebay-en vannak színes csavarkészletek, lenne is a motorom színében, de szerintem kissé bazárian hatna. Bontóban nem tudom mit kérhetnek érte.
A kuplungra...
siker...
szuper, azt hittem valami spéci csavar. Köszi
Köszi a választ! Leginkább mire figyeljek oda ha ilyen motort akarok venni?
Jobb kipufogosok,pl.janodob.
mesterek!!

szükségem volna egy 54mm belsö átmérőjü és 50mm széles összekötö (cső)darabra a motorom kipufogo csövéhez.
lehetöleg rozsdamentes kéne.
hol tudnék ilyet beszerezni?

köszi
csavarboltban kapsz, csak vigyél 1 mintát
Annyiból már könnyen vehetsz jó ezrest viszont beszámíttatni nem hiszem, hogy tudnád magánszemélynél, bár végülis...
Sziasztok! 2004-es banditról (600-as) szeretnék váltani sv1000s-re. Egy kis vásárlási tanácsadást szeretnék tőletek kérni. Legfeljebb 1 millám van a mocira.
sziasztok!

1.generációs ('2000) SV650 S-hez keresek első burkolati imbusz-fejű csavart.
Lenne valakinek elfekvőben 1 db?
ha még nem vettél : http://www.jofogas.hu/pest/Givi_motoros_navigacio_tarto_4_3__54488403.htm