Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm...ez is jó megoldás... birják azok a vékony kis fémlapkák a töltési terhelést???
Én vettem egy halom ilyen csatlakozót:
http://m.ebay.com/itm/10-Kits-...
Egyet rákötöttem az akksira egy biztosítékkal, és bevezettem az utasülés alá. Az általam ritkán használt USB töltőre, és a motor akkutöltőjére folszereltem a párját. Azt dugom bele, ami éppen kell. A levágott csipeszeket is össze tudom dugni a töltővel természetesen.
igen,csak egy ilyen van...direkbe kötve az aksira...
a biztositékot kicseréltem 1 kisebbre és tsá...
http://www.ebay.com/itm/331938210982
csak usb van ? Szivargyujtorol is lehetne tolteni, plne ha ma mar ki van epitve
nekem is direktben van az usb aljzat...
holnap ráeszkábálom a töltöhöz kapott gyorscsatit...

most ugyan rajtavan töltön, most néztem,már átkapcsolt csepptöltésre...
Az enyemmel nem tudni mit csinaltak, lehet parszor le is volt meritve mert a szivargyujto, markolatfutes fixre van bekotve.
Nekem is Banner van benne.....6 éve azzal vettem, akkor tették bele újonnan a redbaronban és igazából semmi baja pedig nem egyszer fordult elő, hogy 4-5 hónapig felé sem néztem a motornak. Eddig kétszer fordult elő, hogy töltöttem és eddig mindig indított és a garázs messze nem fűtött. Ahogy olvasom ezeket a banner gondokat arra gondolok, hogy van belőlük kamu vagy az enyém véletlenül egy terminátor akksija.
Enyemet meg en.........bazz...........gazdag vagyok es meg be is jelentem.......
enyémet is az elözö tulaj vette bele...
Szerencsere en nem adtam erte penzt hanem az elozo tulaj.
Dettó, kicsit többet vártam a márkától...
nem tökölök, vettem egy ilyet...
erröl mit gondoltok?
főként motor aksijának kényeztetésére venném!!!
de akár az mazda 98Ah aksijához is jo lesz majd...
https://www.auto-motor-akkumul...
az enyém 2014dec. vétel...tavasszal voltak hidegebbek is...akkor nemvolt vele baj...
Szevasztok,

Nincs valakinek porrá tört 650, k3 vagy utáni?

Thx!
Az én akksim is gatya, új banner akksi, állt kb fél évet és kuka. Nem aggódok, ha kinyiffan nyugaton bárhol tudok venni akksit bele, idén már úgysem megyek a balkánra.
ha eláll az esö kimegyek és megnézem mit tudok mókolni rajta...
meg rárakom az aksit töltöre...
még nem töltöttem miota nálam van...márc óta...
várjunk még, tesztelem pár hajnalon...
most az is közrejátszhat,h reggel rajtahagytam a gyujtást kb 10percig mielött inditottam...
a hülye kutyám a hajnali örömtöl feltekerte magát a szölökaróra és amig letekertem a pórázt a fárol meg visszamentem kezetmosni ,addig a motor világitott...de az max 10perc volt..
Valami ilyesmi,vagy veszek banándugókat és hüvelyt,hogy tudjam cserélni.
és ezt akkor hogy csinálod?
szivargyujto vezetékét rákötöd az aksi pólusaira...
és utána hogy fogod tölteni? szivargyujto dugót rax a töltőd 2 kimenö vezetékére a csipeszek helyett??
1het utan ha neccesen indit azt ki kell dobni belole
Szerintem igen,2 amper alattival töltenék.
a szivargyujto vezetéke elbirja majd a felvett áram terhelését???
nem halt meg...még...de az inditogomb nyomásakor picit mintha megtorpant volna a lendület...tudod mikor már gyenge az aksi.. mondjuk most már 1 hete,8napja nem is mentem vele...
bemelegedés után már faján inditott,dinamikusan...
azt gondoltam én is,h eldugom az utasülés alatt...egy vizállót.
de a töltéskor hogy csiptetem rá a töltö 2 csipeszét? ezt nemtom elképzelni!!?
2éves az aksi...nem kell még uj,de nemárt majd néha cseppöltövel megkinálni...
kint fog telelni szabadlevegön,féltetö alatt...