Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyomd el még a recskázós poénodat, égesd le mégjobban magad és sétálj arébb
Nem mindig állja meg a helyét, thdod a papírforma nem mindig jön. De hát megint nagy az arc... okos vagy Jano ez a lényeg.
Hát ja,mikor a temetkezési vállalkozót kell temetni az nem jó...............neki.

amúgy ha már sportcsopper mért nem RSV?
Az is gyorsan kifingik mint a TL csak pengébb és erősebb,meg szebb.
Mondom unalmas. Már a kötekedés se a régi
Az még nem jutott eszedbe hogy direkt húzlak?Pontosan tudom mi mennyi.

Ez volt a cél. .
Legalább utánanézhetnél dolgoknak, meg ha fejben nem megy a matek, akkor használj számológépet.
Na jólvan, meguntalak titeket. Már nem annyira szórakoztató a baromságotok
Áh,azzal kezdődnek hogy valaki istenít egy sportcsoppert holott egy S1000R mint naked vagy 60 lóval erősebb. .
Hát ezaz, itt kezdődnek a gondok
Ez milyen hal baszod?
Sötétben máskor, és máshol kell tapogatózni. Gépész ember nem tapogatózik sötétben. Mivel látom nem sok lövésed van a lambda-teljesítmény-fogyasztás-környezetvédelmi értékek alakulásáról, ezért parancsolj egy szemléltető ábra. Nyugodt lehetsz, hogy ez az SV-nél is így fog alakulni.
Pad+pc legyen 150ezer. Ami biztos, hogy jó beállítás, nem találgatás.
Neked mennyibe került a szonda+monitor és a kütyü amivel állítod?

Az a baj hogy hiába látod a lambdát, nem biztos hogy az elméleti 1-es érték ( ez alatt maradsz ugye) a legnagyobb teljesítményt adja.
Olcsóbb mint egy Pc biztosan, de messze nem olyan tökéletes és jó. Ha mellé rá tudod tenni egy fékpadra akkor oké. De elviszed Agohoz, nem tudom mennyibe kerül egy mérés, talán 15-50között, majd állítasz rajta, megint vissza... Nem hiszem hogy megéri. Tapogatózol a sötétben.
áh,jo ez igy,nem kell azt megpiszkálni.
Nekem van minden cuccom hozzá úgyhogy igen okos vagyok, és ügyes.
Hol írtam h jobb a pc-nél?
De Mennyibe is kerül a pc+ pad?
Ma feszbuuk videon megtudtam sokmindent hyo vs sv rol.
Erdemes megnezni.
Nagy a homaly.
Nem kiolvasásrol van szo, Zoli osszevissza cserelgethet terkepeket a motorjan mert a triumph engedi, a ktm szintén, szerintem a tiedé is. Autót is írkálhatsz, bár azt nem egy mezei obd-val. De a japánok nem engednek semmit.(kivétel a suzuki de az sem az igazi)
Tehát akkor ez jobb mint a pc :D

Ha ezt meg kell vedd ez sem olcso, es ha elviszed agohoz o megcsinalja jora, nem csak kiserletezik, de ez hulyeseg.
Janomester megint nagyon okos
Jo akkor egy sportcsoppert,de az nagyon blőőő.
Visit. Nem kell...
autónál ok,ott ki tudsz olvasni pár dolgot(nekem is van ebayról elm 327)
...de sv-nél? mit lehet megtudni?
én sem engedném
Egyszerubb venni egy gsxr1000-est.
Mar ha valaki lusta padozni...
Feltalálták a lambdaszondát és a lambdamonitort... Bár gondolom ezzel újat mondtam...
Padon is lehet állítani, régebben a gyártó csinálta is, ma már nem tudom, ahogy lejjebb is írtam nyilván a pc és hasonló cuccok sokkal jobbak, de annyival többe is kerülnek és amit szintén írtam, utcai harcosoknak kis pályával még elmegy.
Az a kérdés hogy mire elég. Leginkább cdak parasztvakitasnak lehet nevezni amikor egy pc mar tudja 250fordulatonként, az azért messze nem 5gázállás. Unaloműzésnek, kisérletezésnek jó. De mi a garancua hogy azon a gazallason azon a fordulaton jot tesz neki a +x% ? Lehet hogy sokall eleve azon az allason.
Igyhogy neked van igy jo,de en nem adnek senkinek penzt azert hogy igy allitsa.
Erre válaszoltam az előbb, mire nem elég?