Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tél van.............unaloműzés is.
Yess.Ott a helyem.
Huhh,olyan vagyok mint te.
Mindenben apszolút értelemben profi és tökéletes.
És ezt fennen hirdetem.
Szerénység kizárva jeligére.............pont mint te.
Basszus, hogy szívjátok folyamatosan egymás vérét...
Nem kell ahhoz egész délután maszatolni egy nőn, hogy sorozatos orgazmusban legyen része. De hát gondolom abban is annyira vagy profi, mint a motorozásban
Gyorsan végeeztél a barátnőddel. ...................Béla a neve?
Rohadt kíváncsiság
délben azt irtad,h csak holnap nézel be..... nem volt még idejük egymás békáját nyálazni..:)
áh,ez csak sex előtti petting...

ha tudom,h ez lesz belőle,nem hozom fel ezt a motorvétel előtti ecu bevizsgálást...
3x
Hehh, az elmúlt két órában is itt szopkodtátok egymást Tényleg nincs jobb dolgotok.
Naná.

Van még marushin plexid?
Te jó ég Mi folyik itt? Megy itt is az oltovári oda-vissza?

darazsgarazs.hu- Motoros ruházat akciók
Azt már megnyerte egyszer, nem?:
De hát ő profi, utcára is kell neki a slick mert a sportgumik szart sem érnek nála annyira ügyes a csávó. Azt hallottam a ManTT-re is hívták....
Ezt tudni lehetett, elmagyarázni nem tudod, okos van mint egy levágott köröm de legalább okoskodsz. Én leírtam hogy nem mindig jön a papírforma 0,86-os lambdához a max teljesítmény, ezt nem fogod fel, nem tudod elmondani mi alapján állítgatsz, tehát mókolsz, nem is csoda hogy kiesett a főtengely abból a kotlából. Ez van Te egy sztár vagy, csak közben buta.
Nameg azért ANNYIRA nem lehetsz nagymenő ha egy közepes idő a P.ringen abban csúcsosdik ki hogy a TL oldala csiganyálként fröcög szét a kavicságyban.
Tudom te a blokkszétnyúzást és szarrátörést úgy értékeled hogy az már eredmény,én inkább picit visszábbveszek és körbeérek.Ez még mindig gyorsabb mint a dögszállító teherkocsi.
Már vártam mikor jössz ezzel a általad favorizált láma kifogással.
Ez nem mentesít az alól hogy egy hoki TL-el akarsz vagizni mikor van jobb.
Tudom,tudom jobbnak hiszed magad..............csak ez nem biztos.
na Levi, megyek, mert foglalkoznom kell barátnőmmel, Te meg csak szopkodd még kicsit valakinek a faszát
benézek holnap is, remélem addigra fogod tudni, hogyan kell beállítani egy motort
Arról nem tehetek, hogy analfabéta vagy, és nem érted amit írok... nem az oviban vagyunk, hogy elmagyarázzam az alapokat.
Mert nagyobb alázás, ha a hozzád hasonló sügereket egy TL-el alázom le bárhol, bármikor
Na akkor szaki, hogyan allitod ve a motorodat, vezesd szepen le érvekkel magyarázattal. Hiába próbálod játszani Cápát, ő tudta mit beszél te meg nem.

Várjuk a kifejtő magyarázatodat hogyan állitod be a motorodat csak a szonda alapjan :)
Igen, hugyozz szembe a tudománnyal Mi a végzettséged? Buktacukrozó?