Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SV 650/1000 alkatrészei eladók.Tel:70-3179083.Nem csak ami a képeken látható.
Sziasztok! 2001-es sv 650 -re keresek bukó gombát.....ha esetleg tud valaki...valamit kicserélném a lámpa testet....
Tudtok ajánlani ami felfogatásban méretben passzol?
Van valaki gépén http://scootershopgyor.hu/spd/...
Szia! A kékből mi van még meg?
Hátsó karbi schubertű helyén tartó stift ugrott ki így csak a gravitáció tartotta lent a tűt.
szia. rendszámtartóval kapcsolatban van előre lépés ?
Csak tippelni tudok. Gyertyák voltak cserélve már? Üzemanyag ellátás rendben, esetleg dugulás a rendszerben, rozsda?
Sziasztok. olyan problémám van hogy kis terhelésen rángat egyhengerezik ha húzom neki megy ahogy kell. üresbe rendbe minden alapjárat veszi a lapot. sv650 2000-évj
Eladó : SUZUKI SV 650/1000-re Givi Monorack doboztartó karok 529FZ, csavarok is megvannak hozzá. ár : 18 000 ft.
Sziasztok! Eladó Krauser dobozszett SV-ről, komplett tartókonzollal, 3 db-os. 2db oldalsó K4 (42 literes), ill. 1db hátsó K5 (47 literes./2db bukósisak). A hátsónak a zárja javított, működőképes így ezt ajándékként adom a két oldalsó mellé. Ár: 60.000. Átvehető: Kecskeméten, Érd.: 30/7740571 Képeket emailben tudok küldeni.
nemhogy mélyen,magason sem...
méhtelepen fillérekért van ilyen sok rom...
de azért annyira nem hülye a faszi, a tárcsákat levette rola.
Szerintem még a mélytelepen sem adnak érte ennyit kg-ra.
nap vicce!! ez a faszi ennyire hülye? xar szemetet kinál 14.000ért?
https://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Suzuki_SV_650__04_tol_elso_felni_serult_72664114.htm
Eladó! Érdeklődni privátban!
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek hátra valaki tud valami ujjat mondani!!!
Terhelés alatt 4000 fordulattol elkezd ciripelni a motor. SV 650S 2005
Szelepek meg nézve pont méreten van!
A lánc is jó!!
7 lábú
Sziasztok!Érdeklődnék,hogy Sv1000be milyen index relé található ?Lábszáma kellenne!
Haliho
Van valakinek 1000s -hez szép állapotú olajhűtő védőrács,amit el is adna?
Elsősorban gyári érdekelne .
Köszi
kell esetleg vkinek 4db denso u24esr gyertya... k8 vstrombol vettem ki mareggel, iridiumost kapott. kb2000kmrel ezelött aug.20.raktuk bele.
Centirozás,v vagy esetleg az első felnid nem sérült?
ez igy már mástészta...fasza gyerek vagy...
nem volna jobb egy hibátlan felni jofogás v bonto??
Igazad van! Nem kell, nem is megyek csak szökő évente egyszer total üres, zárt szakaszon. Pont ezért nem is tudtam tesztelni a kerék görgözése után. Egyébként nem áll szándékomban 200-al közlekedni, de szeretem ha a járműveim rendben vannak, műszakilag tudják, amit tudnia kell! Egy példa, Visegrádról mentem haza keresztül a dombokon... Ott állnak lesben a versenyre váró motorosok... Oda vissza... Velem is próbálkoztak, de nem mentem bele pont azért amit Te is írtál! Szóval vigyázok a környezetemre 100%-ban. Viszont a probléma akkor is zavar, mert lehet kisebb tempónál pl 130km/h -nál a balesetemet okozhatja egy vészfékezésnél....
Régen 650s-em volt azzal is mentem 200 felett és ott nem tapasztaltam ilyen jelenséget, a kabát ugyanaz bár a sisakom tényleg szar, azt egyébként is cserélem tavasszal. Sajnos az sv1000s-el nincs korábbi tapasztalatom, de mikor erős kigyorsítás van tényleg eléggé "rezeg" a kormányon.... Lehet a nagyobb cm3 miatt van.... Most csináltattam meg a hátsó felnim mert szar volt, görgözni kellett.... Láthatóan ütött és a gumi is kezdett félre kopni.... Az kész, de nem tudtam tesztelni... Remélem sikerül egy sv találkozóra elmennem és ott tapasztalatokat beszereznem... Köszi a segítséget!!!
amugy meg mi a faxnak kell 200zal száguldani? nem félsz attol h balesetet okozol és meghal a vétlen, esetleg családokat döntesz romba a 200as száguldással???????
Nem csak a sisak rázkódik a fejeden? A cordura kabát ha lebeg rajtad, az szokott olyan örvényeket csinálni, hogy berázza a sisakot attól láthatsz homályosan. Ha lehet a kabát, vegyél rá egy passzos mellényt ami leszorítja és nem is fog rázni.
A motor rezgése nem hiszem, hogy be rázná a fejed.
enyhe tárolási karcok
30-847 harmic365