Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezed meg légyszíves. Kedden jelent meg a hirdetés és én aznap délután néztem meg. Fél hat után indultunk haza és szerdán el is hoztam. Mikor nézte meg ?
Kérdezed meg légyszíves. Kedden jelent meg a hirdetés és én aznap délután néztem meg. Fél hat után indultunk haza és szerdán el is hoztam. Mikor nézte meg ?
ezt haverom is elment megnézni... 1.050.000-re volt hirdetve pár napja. de vmi nemvolt vele oké.
szia ! én nem piszkáltam, szerintem az eladó sem mert ha hiszed hanem ilyen eladó nagyon kevés van szerintem. még nem volt időm megnézetni de majd a hétvégén sort kerítek rá. meg a derekam miatt átalakítom én is túrakormányosra. úgyhog
Szia !
veszprémben. 2 éve ezt akartam megvenni a fekete helyett de megelőzött a srác. még fent van a hírdetés a hasznaltauto.hu
hibára valami ötlet ?
grat!! melyiket vetted meg? hol árulták?
A panelt ha basztatod és túl mélyre szúrod a mutatót szorulhat.
Amúgy van egy jó panelem.
Most van fent egy másik is ha jólemlékszem
Az mér rendesen nem ugrál. Csak a ford.mérő
Sajna már két hete írogatok neki de semmi válasz mobil nincs megadva!Nem elérhető!!!!!
A fordszámmérő nem ugrál ha törött a km jeladó, akkor a kmóra ugrálna.
Sziasztok. Ma vettem egy nekem új SV650S ABS-es motort. A fordulatszámmérője ugrál nem szép folyamatos a mozgása. Akitől vettem már így vette. Vétel előtt gumit cseréltek rajta 2 éve. Az előző SV-m nem csinált ilyet. Lehet, hogy a rotor sérülhetet rajta ?
Nem mindegy, hogy miből mit veszel. Konzolnak a platnival, platninak a dobozzal kell passzolnia. Utòbbi páros jellemzően Monolock vagy Monokey. Mikori SV-hez milyen márkájú konzolt veszel?
Esetleg érdemes lehetne lefúrnod valamilyen betonkampòt lezárásához, és ha van otthon flexed, lehetőleg ne abban a helyiségben tartsd ahol a motort. Rohadt helyzet, nem irigyellek. :( Ha időd engedi, nézd át a házbiztosításod, hogy pontosan mire fizet, mire nem, melléképületre is kiterjed stb.
Sv1000-re fel lehet rakni Dl1000 bukócsővet?
1999 suzuki sv 650-hez bukógomba ,középstender,hátsó csomag tartó eladó tel 06704275150
Sziasztok. Vélemény erről a doboztartóról ? esetleg valaki használ ilyet ?
Aha. Mondom érzékelő kell hozzá. Pár forintos filléres cuccok, s máris riaszt a telódra ha baj van.
Az kb 2mp-ig ellenfél egy hozzáértőnek, még nekem se lenne sok gond pedig félek a kutyáktól.
Urban legend, sokféleképp mesélik......és az ilyenhez az kell, hogy észrevegyem a betörést.....és azt általában nem sokan veszik észre.
Olvastam anno egy cikket. Fickó hívta a rendőrséget hogy betörők vannak a garázsában, (éjjel felébredt nem tudott aludni s látta a fényeket.) Mire ők mondták hogy nincs szabad járőr majd érkeznek kb 1 óra múlva. Fickó felhívta őket 1-2 perc múlva ismét hogy most már ne siessenek mert elővette a sörétest és lelőtte mindent, persze a rendőröknek nem kellett 2 perc és kint voltak :D És még a fickót akarták letartóztatni mert nem akarta oda adni a puskáját. Persze nem is volt neki, viszont marha nagy lehetett az eset hogy ilyenkor van szabad járőr és mindjárt ki is megy :D
Kell egy bolond németjuhász :D
Szia . Még hírdetik : https://auto.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_Suzuki_Sv_650_hez_hazi_olajos_kozponti_emelo_66287204.htm
Sziasztok! Túrázni megyek jövő héten Szlovéniába! Két kérdésem lenne: 1.Gopro sisakkamera használata engedélyezett náluk? 2.Hátsó doboztartót veszek elvileg, erre minden típusú dobozt fel tudok rakni? Vagy egy adott típushoz kell megfelelő konzolt vásárolnom?Köszönöm a segítséget!
A gond ugye akkor van ha senki nincs otthon és végignézem ahogy pár perc alatt eltűnnek így mire hívom a szervet és kimennek addigra senkit nem találnak, jelenleg helyi távfelügyelet keresünk.