Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy mik vannak! Motort cserélsz?
Zárcsere ha teheted.
Sziasztok! Örült nagy gondom van :( Motoromat kint hagytam a kapuba és eltűnt belőle a kulcs...vagy elhagytam :( Megvan a pot kulcsom de nem tudom mit tegyek?! Cseréljek zárat vagy csak másoljak egy kulcsot? Ötletek tippek?!
Sziasztok! SV 650-hez (2006) markolatot hol tudok szerezni? Akár gyárit.. Ma vettem egy Progrip markolatot de ugye a gáz oldalán van egy műanyag betét ezért azon a felén így nagyobb lett a markolat mint a másikon ahol csak a kormánycsonk van. Köszi a válaszokat!
Akkor kell okosabb.
olyan már van itthon 1 de mindent az sem tud
Legalább automata okosfajzat lenne.
Nade miből?
Lángos?
én egy sárgát rendeltem ma, holnap talán át is vehetem
Remélem a hónapban,abbol van még két hét.
Street R szürke,ha meg megvan.
Az már haladás Mikor hozod az újat és mi lesz az pontosan?
Narancs eladva,pénzre várok.Ami plusszba kell.Remelem a hónapban itt lesz.
Szegeden mi? pizzázni? Neked hogy áll a motor csere?
Meg eladhatom neked a hondat ,jó ránézni.
a szándék eddig is megvolt csak nem egyszerű velem, mert olyan motort szeretnék amire öröm ránézni, ráülni és a régebbiek sajnos már nem ilyenek, nekem legalábbis. az újak meg mocskos drágák, a 1000 már bőven az a szint amiért már jó autót is adnak
Szegeden?
Ha a szandek megvan az mar fel siker!
összehozhatnánk egy pizzázást vagy valamit már úgyis jön a rossz idő. idén biztos nem lesz semmi viszont ma voltam a szegedi klinikán ahol láttam egy új DL1000-et, hát...I fell in love úgyhogy gyűjtögetek aztán jövőre meglátjuk mit dob a gép
Minap gondoltam Rád, hogy vajon van-e valami motor kilátásban?
na mizújs, van valami fejlemény? őrködtök?
Hali.
Én az utaskapaszkodót alakítottam át és nem volt jó mert mozgott az egész cucc, Alig mozgattam meg a dobozt és pattogott, Hátsó lámpán látszott h minden mozog. Így megtoldottam oldalró mint ha gyári lenne,.
2001-es S-hez fellelhető valahol teli oldalidom? nem százezrekért? esetleg használt/bontott vagy esélytelen? :D
azt mondta h ugy összességében nem tetszett neki a motor. hangja sem.
Minden egy nappal előbb volt. Hétfőn néztem és kedden hoztam el.