Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az olajhütöt letakarom 2/3 részben.
nem tudom, a szomszédokat kellene megkérdezni
3.-ban mennyinél tilt?
Mifélét?
Hááát a vízhűtőt nem annyira kell mert az sv-ben elég jól mükszik a termosztát, más típusoknál nem annyira. Az olajhűtőt mondjuk le lehet ha tényleg hidegben megy az ember, de 10° fölött nem takargatnék, persze én -40-ben sem tenném, de az én vagyok, hiszek a technikában.
meg van már az új gép? már tűkön ülök, mikor próbálhatom ki menyit megy egyesben
én csak nem bírtam ki, vettem egy fekete yamahát, a hangja nagyon tetszik
Őt ne emlegesd! Innen már eltűnt, de a Prohardver motoros topikban még osztja az "észt".
Azt írja hogy a vízhűtő felét is

Ki volt az pár éve aki ezzel az olajhűtő takargatással kisérletezgetett ? Hsm?
Nem az olajhűtőre gondol?
Mert jobb érzés jobban tudni.......
Rendben :D jó takargatni ha egyszer nincs is benne melegvíz :D fel nem tudom fogni miért jó ha valaki letakarja, az a hülye termosztát azért van hogy a kiskörben mindig 80fok felett legyen a víz...
csak besegitek neki a takarással...
Nekem 3 éve A.Z meisterteile olajjal megy, és nem kímélem, karbis, és már kottázni tudnám ahogy tilt :)
Idén télen burítom szét, sok apróságot kell rajta csinálni, szegénykébe 170.000 lesz lassan :)
MOL motorkerékpár olajról már hallottam jókat korábban is, pedig a köztudatban korábban nem éppen minőségi termékként élt. Most viszont nem merek tovább kísérletezni, megrendeltem a Repsolt (meg persze a szűrőt), bizakodó vagyok, hogy ennyivel megúszom, majd beszámolok a fejleményekről.
igen 2009óta a gladius kiadástol van ilyen olajhűtés.
Még mindig az egyik legjobb ár-értékű motor.
A scrambler már nekem is az a visszaülnék suzukira ennyi pénzért kategória
Szép nem lett a hurkás üléstől.
Csak nem akarják abbahagyni az SV-t: http://totalbike.hu/hirek/2017/09/25/ez_lehet_a_suzuki_retro_modellje/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Na igen, pontatlan voltam
A sima olajhűtőssel sem éreztem ezt a nagy problemet.
Azoknál már van, de az SV-nél talán csak a Gladius megjelenése óta.
A jobbaknál van vizes hőcserélő.
Amúgy meg lehet én vagyok rinocérosz de semmit nem vettem észre se hidegen,se melegen,se olajcserekor a válton.
Rárúgtam és bevette.
Mondjuk jól is tette ha nem akarja hogy felgyúccsam.
Az olajnak nincs legalábbis motornál még nem hallottam és az erőósen túlhűtött ha nincs hőcserélő ami optimálisan tarthatja.
A termosztát meg dísznek van ? :D