Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jofogáson
Sziasztok!Keresek SV650 hűtőre díszlemezt.Balos lenne az igazi.Ha esetleg valakinek van kérem jelezze.Köszi!
Káje pánik, én is csak most barátkozom a programmal (mondjuk van némi segítségem benne) ;) Bocsánat, ha kicsit túl okoskodós volt a reakcióm :) És nagyon köszönöm a rajzot meg a képeket ;)
Privát!
Sziasztok! Nem tudja valaki hol járhat a régi Sv-m? UBP383 volt a rendszáma Yoshimura rendszerrel fekete-piros volt amikor eladtam. Köszönöm előre is! ;) :)
Köszi, akkor dxf-ben tolom fel majd ide, hogy elérhető legyen (nem ígérem, de igyekszem megcsinálni) ;)
hopp egy kamu hirdetés!!!
https://www.jofogas.hu/budapest/Suzuki_SV_650_S_71206005.htm
Nem tudom miről beszélsz ( szégyen vagy nem ) én nem értek hozzá. Nekem csak ez a rajz van más nincs.
Ha meg van a dwg-file (egész pontosan dxf), csak oda kell adni egy lézervágósnak, és seperc kézben a végeredmény.
Uuu köszi szépen. Elkezdtem már barátkozni az autocad-del, de az a rajz legfőbb baja, hogy sok adat hiányzik róla a megrajzoláshoz, pl ívek rádiusza, a pontos szélesség' stb. A fb csoportból kiléptem, pedig ott lehet, hogy valakinek megvan (plusz ott aktívabbak is a tagok).
erről beszéltem.
kérésre ezt a rajzot én is párszor feltettem már. de eddig senki sem jelezte vissza, hogy tudott kezdeni vele valamit. facebook-on kérte el egy srác, németbe dolgozik, ő ígérte ha tud vele kezdeni valamit akkor jelentkezik. ez kb. 3 hete volt. én megköszönném ha sikerülne. elérhetőségem az adatlapomon van. ha nekem sikerül akkor elküldöm neked. korábbi motoromon TRW tartó volt. annak a felső részét amit a vázra kell erösíteni,és a rendszám + index tartót papírból kivágtam sablonnak. valakinek ügyes keze van akkor ki tudja vágni.
Azért köszi :-) Ha sikerül megszereznem, vagy megrajzoltatnom, azért beküldöm majd, hátha valaki majd hasznát veszi :-)
Senki...
Senki?
Mondjuk itt nem 15e/nap.

http://moto24.hu/bermotor-vala...
Én itt nézem,3 kiló,de minusz a bérleti díj és a maradékot visszakapod.

http://www.zomoto.hu/motorok/t...
Sziasztok!

Megvan valakinek véletlenül a csatolt rendszámtartó AutoCAD "rajzban"? Esetleg valahol valamilyen fórumon elérhető?
Köszi a segítséget!
és mennyi volt a kaució?
Túrára nem tudod.nem lesz forgalomkepes.
De vásárlás előtt is okos dolog bérelni valamit ami hasonlít vagy megegyezik a kiszemelt géppel, főleg nagyobb értékű vagy új motornál, mivel egy tesztvezetés alatt nem derül ki, hogy 4..500 km után ki milyen állapotban szállna le az adott gépről. Ismerős adott már le pár napja vásárolt motort bizományos értékesítésre, neki is nagyon hasznos lett volna ha iigy fut neki
Jo meglatas,evi 1-2 turara jobban megeri berelni. Ismeros 15eft/nap-ert uj Afrca Twinnel gurult.....
2008-as er6n nincs benne néztem már, ha a 2009-es is ilyen akkor megvan. Köszi.
colorrite.com
Sziasztok! YC2 színre fújt sv tulaj van itt? Bp-i. XIII, IV. Ker magassága, Dunakanyar. Szeretném mellé állítani a motorom mennyire üt el tőle a kawa, mert mivel senki nem ad nekem színkódot legközelebbi amit ismerek az ez és akkor a hasidom, illetve a hátsó sárvédő ilyen színű lenne. Köszi