Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sérült SV 1000S alkatrészek egyben (új ár:1M felett) "okos felhasználásra" eladó. Érd: emilbazis@freemail.hu
Khm. Az említett mesterember persze Dúzs Péter. Na me"ek iszok egy KV-t...
Ez britt piaci ár, kérdés, hogy nálunk mennyi (~130?).

Van MO-n egy "kollega", aki gixerekhez gyárt idomot a gyárinál jelentősen olcsóbban (+festés).
Elfelejtettem a nevét, de a gixisek biztos tudják.
Esetleg 3-4 ember összeáll még lehet, hogy egy gyári idom vásárlásával együtt is megéri (persze kérdés, hogy meg kell-e venni egy gyárit, vagy van már az hombrénak sablonja SV-hez is).
gyenge 150 ropi átszámítva
Hivatalos oldalon nincs sehol már az SZ, csak 2005-ben gyártottak belőle (azaz K5-ös modell). Persze lehet hogy lesz még hasonló kiadás a Suzukitól...
Hasonlót lehet csinálni utólag is valóban, meg kell venni az S-hez a kiegészítő idomot, meg le kell festetni. Mondjuk elég jófajta metálkék meg gyöngyház-fehér festése van, biztos nem egyszerű ilyet produkálni Több helyen olvastam olyat hogy a blokkja is egy kicsit erősebb, nem tudom ez igaz-e... A Black Motorsnál 125 LE volt kiírva rá, de hát ez semmit nem jelent Amúgy meg a lényeg hogy tol mint az állat, pedig hát ugye még bejáratós a lelkem
Ha a sisak nem takarná a kéjes vigyort ami a képemre kiül mikor húzom a fülét a GSR600-nak akkor eszedbe sem jutna buta választásnak tartani ezt a mélyen átgondolt hosszú tapasztalatokon nyugvó döntésemet. A szegedi MOTORVILÁG bolt telefonszáma (62) 463-251. Esetleg érdemes felhívni őket mert három boltjuk is van és ki tudja mi mindent rejt. De SV650-ből tényleg egy armada volt még ma is mikor náluk voltam felnidekort venni. Valóban van gyári teljes idom SV S-ekhez nem csak 1000-eshez hanem 650-hez is csak lehet nem hívja fel minden bolt a betérők figyelmét.
Én úgy tudom, hogy lehet 2006-ban kapni az SZ változatot. (egyébként a sima S változatból 1-2 pályaidommal simán lehet burkolt vasat csinálni. kb 80pénz + festés)
Az engem is érdekelne, ha valaki tud valamit, plz írjon!
idén lehet még venni a teljes burkolatos "sz" verziót ?

a hivatalos lapon nem látom
Én Bp-en vettem a Black Motors-nál, de nekem 1000-es van. Amúgy vegyesen voltak csupaszok meg S-es 650-esek, de lehet ám hogy az 1.690.000.- az a csupasz ára volt... Cimborám most vett itt Szegeden náluk motort, de GSR600-at, nem SV-t (a buta! ). Ha gondolod megkérdezem a telefonszámukat, lehet hogy megér egy hívást...
ja és a te géped is szegeden vetted ?
S típusúak voltak ezek ?
Joe-Z!
Szerintem sem túl jó ár az 1.4M azért a motorért. A szegedi Suzuki kereskedésben láttam a múltkor vagy 15 db. 650-es SV-t kirakva, vadi új igaz K5-ös modellek. Akció van most rájuk, bármilyen 2 kerekű járművet beszámítanak 200ezer Ft-ért, és ha jól emlékszem 1.7M a listaára! Azaz 1.5 misiért megkapod a vadi újat, ha betolsz egy rossz biciklit... (megkérdeztem, azt is beszámítják )
optikai tuning de jól néz ki
Szia Joe-z!

Nem mondhatnám hogy különösebben jó vétel.... a kereskedésekben mindig drágábbak kicsit a motorok mint ha kéz alól vennéd. Ha úgy veszed akkor is tudsz rá hitelt intézni, szerintem megéri kicsit jobban körülnézni.
Pl az öcsém jövő hét eljén adja el az 1000-es SV-jét (ma foglalózták le) 1.45 ért, 2003-as sérülésmentes nagyon szép állapotban, 12,600 km-el 12 erez szervíz után. Tehát nem nagy bolt a 650-es 1,4-ért. Ezt az évjáratot ennyi pénzért extrák nélkül bármelyik sarkon megkapod
Nem akartam elrontani a kedved, de ez van.
Van ott 2005 ös 1.55 mill-ért fele km -el sportdobbal,vagy már elkelt?
Sziasztok

Most akarunk a Vaterral egy SV650S-t és annyit kérdeznék h szerintetek jó vétel-e ez a gép
a Suzuki Hollós-nál van kirakva egy 2004-es évjáratú fekete SV650S 10600km-el Szervizkönyvvel, sérülésmentesen , új gumival, bukógombával ,gyári kipuff (semmi tuning nincs) és egy év garanciával 1,4Milláért!!!! Véleményeket várok....

Előre is köszi.....
privátba kérdeznék, de nem tudom a mailed
Köszi :) A listaára 2,3M a mocinak, én kerek 2 misiért hoztam el, még egy szegedi házhozszállítást tudtam belealkudni az árba.
"Sima" 1000 S-nél sokkal jobban tetszik, egyrészt az idom miatt, másrészt nekem nagyon bejönnek a klasszikus fehér-kék színezésű Suzuki motorok.

Most ugyan rendesen leégtem anyagilag, de amint lesz rá pénzem, a kipufogódob lesz az első dolog amit cserélek rajta. :D Van itt köztetek aki használ nem gyári dobot, és megosztaná a tapasztalatokat velem? :)
üdv és grat a vashoz

mennyibe sikerült elhozni, ha nem titok ?

főleg azért érdekel, mert "sz"
Sziasztok!
10 év kihagyás után ismét boldog motortulajdonos vagyok, természetesen más nem jöhetett szóba csak Suzuki. ;) Sikerült a Black Motorsnál megcsípnem viszonylag kedvező áron egy SV 1000 SZ-t (látom nemrég volt róla szó), lassan talán jön is a jó idő és tudom majd használni rendesen. :)
Eddig nagyon tetszik a motor, bár ugye "küldeni" a bejáratás miatt még nem szabad. Azért remélem nem köveztek meg, ha azt mondom hogy szívem szerint gixxer 1000-est vettem volna, csak az egy millával több volt... :D Mindenesetre a V2-esek hangja nagyon tetszik már régóta (voltam annak idején a Hungaroringen Superbike futamon, ámulva hallgattuk a Ducatik dörgő hangját...), hogy milyen lesz motorozni vele, az meg majd kiderül.
Majd olvasom visszamenőleg is a fórumot, remélem találok okosságokat. ;)
Üdv nektek: Lacus
mennyi lesz az ára a szettnek?
Jaja, én vevô lennék rá.