Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó az úgy is. Merre vagy? Én Bp.
Én benne vagyok valami megmozdulásban, de csak délután tudok megindulni kettő körül...
Amúgy holnap valaki? Egy kis röppenés?
Tenx. (Nem is néztem)
Már ezért megérte :)
Legalább letesztelted, hogy az is működik. Ennél nagyobb baj ne legyen! Amúgy Service Manual mindig kihúz a szarból
Aki olyan hülye, hogy a borulás érzékelőt rosszul szereli fel
Holnap leveszik a gipszem, jövő heten meg meglátjuk, hogy mennyire bírom, de ha rendben van, akkor én benne vagyok :)
Profi meló!
Nekem sajna kimarad. Mar nincs időm. Illetve ma szembesültem vele h. Be se indul a motor..
Van 2 is.Kecskeméten és azt hiszem gyöngyösön van a redraptor.A kipufogós hirdetésekben van telószám.
A közös Mátra-gurulás még hátra van nem? Miről volt szó? október 1, vagy 2?
Lassan le kéne fixálni a dolgot, ha össze akarjuk hozni...
Üdv skacok. Nem tudja valaki, hogy ez a Raptor kipuff gyártó még üzemel?
Idén lesz még közös gurulás?
Szállást már nyáron lezsíroztam az öreglánnyal, így ha jönni akartok akkor időben szólni kell. Nekem lesz ausztria gurulás az valószínű
Szerintem ez igen jól sikerült.

A jövő évi ausztriai /ha lesz olyan / gurulás alatt egy laza polírt csinálhatsz az enyémen is.
Mindenképp, mert a glettelésnek nem vagyok híve ekkora mértékben, viszont itt elér rendesen le is karcolódott, szóval festés kell. De úgy vagyok vele, hogy lehet ezt még elnézem.
Vannak cégek, akik fényezés nélkül javítják a horpadást. Ráragasztanak egy korongot és azt húzzák kifelé a lemezzel együtt. Van nekem is egy kis alap készletem, pár autón meg egy csopperen javítottam én is. Úgy tűnik a motor tank erősebb lemez, mint az autókasztni borítólemezei, de mindenképp érdemes megpróbálkozni a kihúzással.
A tank még hátra van. Talán télen megcsináltatom, de az nekem már nagy falat.
Nem rossz! A tankon lévő horpadást kell már csak kihúzni
Vannak jó polírok, igaz nem volt olcsó.

Úgy látom már lett fényező is csapatban!
Majd polirra viszm hozzad az enyémet
Újra vállalható a motor bal oldala
Szépek!
A pirosra én is csorgattam a nyálam tavaly Kunmadarason...