Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

43x55,1x9,5 / 10 a szimering mérete, márkásat érdemes venni, (pl. Ariete) az olcsóbb Shox-os két év alatt bekeményedik és ereszteni kezd. porvédőről nem tudok nyilatkozni. Olajból a 10W még jó
Sziasztok! Meg tudná nekem valaki mondani a TLR telószár szimeringjének és a porvédőnek a pontos méretét? Illetve, hogy hanyas olajat tesztek bele, hogy ne kőkemény legyen, hanem normál a csillapítás. Köszi előre!
halóóhalóó sajnos nekem idén nagyon kevés jutott motorozásra... és szombaton is munka:((((
Nektek jó szórakozást:)
Majd jövőre akkor. Be kell iktatni egy teljes napot
Nem hiszem.
Akkor nem megyünk pályázni
Aham, reggel...
Október 10-én is dolgozol?
Szevasztok Srácok!

Nekem a szombat kilőve, meló van 24-ben, uh a vasárnap meg alvással fog telni, mivel hétfőn is meló van. Péntek nekem jó lenne, de gondolom akkor meg ti fogtok melózni. Sorry!

Nem akar ez a szezonvégi gurulás összejönni, pedig jó lett volna találkozni veletek!
Sajnos nekem storno, a lábam nem bírja a gyűrődést
Nektek viszont jó szórakozást
Volt ott is kontakt hiba, de azután se lett jó. Gyújtáskapcsoló is OK. Most végigmérem az összes bemenő jelet az ECU-ba, már amit tudok. Aztán este kiderül, de sejtem az eredményt
Sajna nekem nem lesz jó, mert jönni kell 6ra dolgozni...
Hi,
Na, a TO szenzoros téma jó lett?
Kapcs ford, Köbüki!
Szeva!

Nem ígérek semmit, még küzdök a motorral, mert valami elekromos baja van, 3 napja kábelköteget mérek
A vonulás kifejezetten nem érdekel, inkább csak a gyülekezős-smúzolós része. Bóklászni, nézelődni a motorok között. De ha senkit nem érdekel a csapatból, akkor el van felejtve. Azért én is szívesebben hajlítok inkább néhány ívet Parádsasvár felé.
Ha nem az a fix perverzitasod hogy fel pesten tokon-babon keresztul 40 kamerazott piroson at hajts szatotven tiltasozo,robogóval egykerekezo kozt gyok kettovel vonulni mint alsorson a hArlisok felejtsd el.
Úgy tűnik nem lesz rossz idő szombaton, úgyhogy összehozhatjuk a Mátrázást.
Ráadásul mivel pont hónap első szombatja lesz, ezért levezetésnek be lehetne illeszteni egy Citadella meetinget. Még sose voltam, ezért megnézném...
Mátrázáshoz összeröffenés lehetne mondjuk M3 kivezető Meki parkoló10 körül, Citadella meeting indul délután ötkor.
A messziről érkezőknek (pl Borcsa, Janó, esetleg Lipi, vagy bárki más a távolból ) tudok szállást intézni nálunk, ha nem akarnak sötétben hazamotorozni...
Vélemények?
nekem nagy kérdőjel egyenlőre...
Egy mátrázásban benne lennék,26 fokot jósolnak
Üdv. Akkor 1-edikén? Szüttyögés? Ki jön?
Még meg sem száradt a festés, de már menni kellett
Írtam..
Helyileg Tura, de ha kell kb 20 perc alatt Pesten vagyok.
Ha küldesz privátban egy telószámot, akkor holnap meló után rádcsörgök, és lezsírozzuk, hogy mi merre hány méter.