Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha van lehetőséged valahol ott a környéken próbáld meg boltban. Ha nincs akkor szerintem gyere el érte. Céges kocsival vagy valahogy, tuti meglehet beszélni az eladóval.
Amikor hazaértem ránéztem ebayen. Vannak más színek, de a legolcsóbb sötét plexivel se jön ki 90-95 alatt.
Már csak a méret kérdéses, mert ugye megpróbálni nem tudom :(
Ami miatt beszéltünk telón, megnéztem, szerintem azt vedd meg. Tök jól néz ki és nagyon jó áron van. Ráadásul az összes tartozék is megvan hozzá.
Boldog új évet kivànok mindenkinek!
Nagyon Boldog Új Évet ! :D
Km-ben gazdag Boldog Új Évet Kívánok Nektek!
Boldog Új Évet Kívánok!
Boldog Új Évet Kívánunk!
Buék Ancsa és Srácok!
Ez kurva jól néz ki! Ha leamortizáltam a gyárit, szerintem benevezek én is egyre.
Boldog Új Évet !
Sziasztok mindenkinek sikerekben gazdag boldog új esztendőt kívánok!
Mérd ki/nézz rá a generátorra.
TL kábelkötegének ennyi év távlatában elég nagy az ellenállása, bár akkor is 13,6 környékén szokott tölteni.
Van egy vékony fekete kábel ami megy az akksira. Az nem szakadt sehol?
Amúgy én egy biztosítékkel direktben (is), rákötöttem a fesszíbályzót az akksira. Így megvan a 14,4V. Jobban is bírja az akksim, pedig valami gagyi szar van benne évek óta.
Üdv mindenkinek, szükségem Leanne jo tanácsra segítségre. Gatya a töltésem alapjáraton 13v fordulaton kicsit kevesebb. Már feszszabályzó cserével próbálkoztam siker nélkül. Leanne még ötlet mi répát lehet tenni Vele? Köszi elöre is és boldog ujévet!
Teljes a bőrözés
Nem olcsó, de legalább minőségi és 4-5 nap alatt kezemben volt...
http://www.ebay.co.uk/itm/BLAC...
a power 3-at tudom ajánlani tartós és tapad is + esőben is nagyon jó. ez a gumi is jó egyébként bár ez inkább még sportosabb
Nem sok köze van hozzá :D
Oszi valamelyik Miska gumit vesz előre. Pilot powert talán. Ha újat akarsz én azt tenném a helyedben. Esőben nagyon jó, pályán is egész jól bírta. Hátra persze ragadósabb kell.
Hát ja. Előre kell valamint néznem, és valószínűleg újat veszek ebből is. Na majd meglátjuk. Elméletileg a D212-esnek az utcai változata.
Nekem hátul volt sportsmart I. Mondjuk elment 5000km-t. Hát a fene tudja. Ausztriában jol tapad (ott mondjuk minden), de fehér aszfalton, meg 1-2 rosszabb magyar aszfalton nulla, és volt 3-van keresztben gyorsítás :D
Nekem ami bevállt eddig az a metzeller racetec R és RR, meg a pirelli superbike, csakhát az fogy... De tapad és jó fordul.
Szevasztok!

Erről valakinek valami infója, tapasztalata esetleg?

https://www.r17.hu/198-dunlop/...
írtam facen
Pont ilyen van az enyémben is. Elég neked csak a csap?
Holnap megnézem.
Ami nálad van a feknel az sztem pont jó a kuplunghoz is ;) ugyh jah elkuldheted :) valami ilyesmi