Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a gyári projector sem rossz, csak fényerő kell. Nekem volt benne xenon, fényerő brutál volt, teljesen meg voltam vele elégedve. Azon kívül, hogy kinyírta az elektromos rendszert. Ezért most játszok a ledekkel. Ami most benne van már az is kellemes, de az új elméletileg majdnem 2x annyi lument tud. A kínaiak legalábbis azt hazudták.
Aliexpress-ről meg tud mindenki rendelni, nem kell hozzá egy okos magyar cég aki gondolom 6x-os áron adná...
Nem próbáltatok még lencsét cserélni ? Facebookon van egy oldal, autókba építenek át. Brutáljó vetítési képe van. Lencsés lámpám lenne tuti belerakátnék egy sárgásabb xenont. Retrofitheadlight azt hiszem ez az oldal neve
Hehe.. engem már névről ismer mindenki a postán annyit járok oda Minden héten menni kell TL alkatrészért, gumiért, vagy épp valami szarért a motorhoz
Oké, itt lesz, de majd odaadom személyesen. Az életben nem adtam még fel csomagot postára, meg nem is fogok. Inkább elmotorozok vele hozzád.
Nyáron beszéltünk róla,hogy ha lecseréled engem érdekel a régi.Ha utánvét elpostáznád leköteleznél.
Nem tudom, aszért a pár századért megveszik mindenki és már mindent kitalál, hogy majd attól jobb lesz.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy így valóban jobban hűl, de vannak sejtéseim :D
Épp írni akartam, hogy egy ilyen kis vacak nem ér semmit, de megláttam ezt a hsz.-t, tényleg ennyibe kerül? Akkor hagyd a francba, ennyit nem lenne pofám elkérni, de postára sem járok.
Anno azok akik ilyen fékkel még pályázgattak a V2 kupában kezdték elhagyni a hűtés okán, én meg már csak lustaságból nem teszem vissza.
Megjöttek az újabb tesztpéldányok.
A mostaniakra lehet jelentkezni, szokásos áron adom őket.
Georgedesign, 5000
Honnan rendelted ezt a felnicsíkot?
Igaz lassan, de alakul a gép!sajna a fényezésre meg a kipufogóra kb 2hetet várnom kell. Mondjuk tavaszig még van idő :-)
+10 rugót megért! :-)
No,nekem ezért lett két komplett bontott féknyergem pluszban 10 rugóért.
Kerestetem a """"szerelővel""""ahova az előző tulaj vitte! Hátha meglesz. Ha nem akkor rendelek újat, most találtam 6500/db :-S
Huhh..........kérdezz rá suzukira,külön e nélkül használhatatlan a fék,szal bontóban is csak ha megsemmisült a nyereg akkor lesz.
Nem adod el? :-)
Igen. A lemezrugó hiányzik
Csak tippelek de ő nem a rezgéscsillapítót kerersi hanem a betétet leszorító lemezrugót.
Mivel az nincs a képen.
Miért jó "nem visszarakni"?
Nekem van, én sem rakom vissza.
Sziasztok! Keresek az első két féknyeregbe takaró lemezt, mert valamelyik elmeroggyant elfelejtette vissza rakni!!!ha valaki tudna segíteni megköszönném
Szerintem az lesz, mert gyanítom, hogy az XS-el jobban járnék.