Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is fos az idő. Kihagyjuk mi is :(
Hát gyerekek, én megtartom az eseményt, akkor is ha egyedül megyek.
Remélem nem lesz sértődés, de pudingok vagytok.

Köszi Oszi!
Sajnos srácok az időjárás miatt mi is kihagyjuk. Aki mégis megindul annak vak rendőröket, széles utat...
Szevasztok Urak. Na hát sajnos részemről ugrik a vasárnap, max akkorra lenne meg a gépem, de csak nyilván délutánra. Igen sajnálom mert jó lett volna találkozni veletek. De reméljük hogy a következő hetekben jobb idő lesz és össze tudunk hozni valamelyik hétvégén egy napot. Aki megy annak jó gurulást.
Én még nem izgulok, ráérek vele vasárnap reggelig.
Utolsó kendácsolás összerakás előtt. Telótöltő relézve. Ami nálam nagy szám, mert az elektromos téma nekem full kínai.
(Kijelző nem hibás csak vibrált a kamerában, oszt ilyen lett...)
Időjárás sem sok jót ígér. 10fok eső szélben nem buli
No kérem! Lehet nekem is ugrik a vasárnap. A mai napon észleltem ezt a kis malőrt. A hibaelhárítás folyamatban, ha van egy kis szerencsém vasárnapra megvan. De ugye ember tervez...

http://youtu.be/uP3Sn47ESfU
Na skacók én skippeltem a vasárnapot...Nincs kuplungom csak hétvégén lesz
Már nem! 2-t raktam alá és semmi. Kimertem a lamellakat és rommá loptak. Egy fém el is deformálodottak...A szezonzáró Mátra kinyitotta! Imi, Borcsa emlékszik
Oszival mi is megyünk ha nem esik :)
Mi történt? Alátét nem segit a rugo alá?
Részemről csak akkor nem indulok el, ha reggel épp szakad az eső vagy a hó vagy ilyesmi. Kis hideg, kis borús idő nem tántorít el.
Nekem nagyon necces így is.
Ma megadta magát a kuplungom...
Úgyh ha nem lesz gyorsan új lamella szett akkor nem tudok menn i, de ígyekszem és sztem lesz
Szia/Sziasztok!
Ezek szerint vasárnap reggel dől el, hogy lesz e motorozás?
Jah tényleg :))
Van vidi is.
+2 Le
Igen baba.
Igen. Teljesen megérte!
Persze! Alapjáraton nem izzik csak ha pl 2000 en tartom addig míg bemelegszik.
Igen.
Motor kész, jöhet az a tali
Normális, hogy ennyire izzik? Az enyém is csinálja, csak kicsit aggódok miatta.