Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vadászat az ebay-en beindult...
A lényeg hogy nem lett baj. Téged ismerve szerintem 2 hét és újra kész a gép.
Pedig direkt a félreértések elkerülése végett raktam ki a gps pozíciókat is.
Meg az is biztos, hogy jövőre későbbre szervezzük, mondjuk április közepe-vége, amikor már tutira jó idők lesznek...
Ez az első gurulas mindig ilyen. En egy traktorba mentem majdnem bele szerdán. Ilyen gyorsan meg nem álltam meg semmivel :)
Baszkiiii énvoltam a hülye!!
Csak annyit néztem hogy m1 m7mekiparkolo és valamiért nekem a budaörsi meki volt végig a fejemben. Waaa na majd legközelebb
Nincs semmi gond, már itthon punnyadok.
Egy tréleres nyomott előttem egy satut mert valami csaj szintén nyomott előtte egy satut. Én meg pont akkor néztem át a másik sávba, hogy kikerüljem a trélert. Mire visszanéztem már állt előttem az út közepén. Mindez kb 1 máodperc. Belegurultam vagy 15-tel. Fejidom, lámpatartó konzol kuka így hirtelen, többi majd szétszedéskor kiderül.
Lehet halasztani kellett volna egy héttel...
Remélem nincs nagy gond.
Baszki! Remélem nem lett bajod. A motor le van szarva majd helyrerakod. Azért ha megvagy majd írd le mi történt.

Mi történt:
személyi sérülés? :(

elcsúsztál vagy másik fél volt a hibás?
...és már Pesten meg is zúztam a motort, úgyhogy jól indult a szezon.
Csak lámpa meg idomok, de jól esett...
Skacok, én megindultam, végigtoltuk az etapot, minden megállónál ott voltunk, sehonnan nem indultunk el előbb.
Az idő olyan amilyen, de a túra letudva.
Most épp a Rock Pub- ban toljuk a kaját.
Akkor nekem már esélytelen teljesen, mert lassan fehérváron lesznek.
A szél a pályán kurvanagy. 120-30fölött már nemkellemes.
Utána mentem volna de kétféle térkép volt az eseménynél, nemtudom hogy m7en megy le fehérvárig vagy a 7es uton
mondjuk lehet lesz mert Imrufo nem ír
Addig varialtam hogy 9:55re ertem a mekihez de vegig neztem m7en a szembesavot de nemlattam egy motort se
Akkor most lesz vagy nem?
Én ugytunik ittmaradtam :D erden vagyok
Sziasztok!
A Balatonnál lóg az eső lába, de ha Pesten van a csapat írjatok :)
Valaki tudja a szamat?
Budaors parkolo ures
Hi,
Sztem Imrufo megy.
Sziasztok!
Van valaki aki egyáltalán elindult ma? :)
Boldog Szülit Borcsa!
Kiss Attila! Atix
Ő neki van.
A motorvonatok topikban megtalálod
Üdv

TL 1000S hez keresnék hátsó rúgós tagot kompletten , van valakinek itt a fórumon eladó vagy tudtok olyat aki TL-t bont?

segítségeteket előre is köszönöm!