Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műszakiztatáshoz be kell szerezni egy lepukkant gyári dob-párt, és a probléma megoldva.
Üdv! Tudok segiteni az E betüs müszakiban. Az enyèm vègleg kivolt vonva forgalombol. Párhonapja let rá kpm vizsga nyitott rendszer ahogy látszik a kèpen . gravir nemjo sem a matrica igy viszed müszakira èletben nemlesz többet rajt. E szabványt gèp prèseli . segitsèg csak priváton.
ez ütős lenne ha nem esne szét a hátsó gátló, meg a motorblokk !
Egyebkent tényleg csak az E jelet nézik.
Köszönöm az infókat. Majd Júliusban lesz csak a műszaki. Addig meg bespórolok egy raptor párra.
Hát szerintem jobban jársz ha kérsz valakitől e-s slip on dobokat kölcsön. Azért úgy egyszerűbb
Ha graviroztatsz bele valami e-betűt, meg db killert teszel, akkor a kutyát nem fogja érdekelni, hogy eredeti-e. Kell nekik a fotó az kipuffról aztán ennyi. Nekem is azért vannak még meg a BOS dobok pedig már rég lecseréltem volna.
íjj de jó akkor jövőre rendszer le. gyári fel majd újra le.... :D
Vagy csak az akra matrica le és már olyan is mint a gyári :P
Üdv. Nekem múlt héten vizsgázott. Évek óta oda hordom, régebben ez nem volt gond, az utóbbi két alkalommal már gyári dobbal kellett mennem. Muszáj nekik fotót csinálni és csatolni elektronikus úton a vizsgához. Szóval a kérdésre a válasz:nem.
Szia,

nekem most műszakizott (vidéken az Isten háta mögött).

Ezzel kezdték (telefonban és személyesen is). Igaz az más motor volt....

A fényképet láttam, hogy feltölötték a kipufról....
Üdv az uraknak. Kérdés. Vettem egy Martin dobot a pacira. De nincs rajta E betűs dolog. Átengedik mostanság így a vizsgán?
Nekem sajna nem lesz ó a dolog. Nem látszom ki a tennivalókból, így nem tudok ennyi napra elszabadulni
Nekem teljesen mindegy a km. Az idő legyen jó.
Srácok!

A szombati motorozással kapcsolatban az időjárás miatt maradjunk annyiban hogy csütörtök este eldöntjük vagy péntek de. Mert mondanak jót is rosszat is...
Az útvonal egyébként meg van sőt van több is. Mekkora km mennyiség volna az igény?
Ami biztos hogy a Tátráig gyorsforgalmi/ autópályán mennénk (motoroknak ingyenes) és kint a hegyekben meg motoroznánk.
Eladó láncszett 17-40 108 szemes 40E ft TL S -R
Pontosan. És ahogy írtad ettől számomra hiteltelenné válik egy kicsit. De ja, ettől függetlenül még lehet szép gép.
Kicsit hülye szöveg van alatta. Ilyentől falnak megyek. Szerintem is lett festve, ami még nem is baj, csak akkor ne írja törésmentesnek. Eléggé hihtetlen, hogy egy TL-el legalább nem dőltek el ennyi idő alatt.
Nem ismerem ezt a motort de erős a gyanú hogy a leírás ellenére a festés nem gyári. Kapasbol fejidom plusz farokidom. Bár ettől még lehet szép állapotban.
Tegnap jelent meg...
Igen, azt nem árt átnézni.
Szombaton már szedem is szét Najó, csak szelephézag-csésze ellennőrzés lesz
Gratu a kollégának!
Jól megírtad.