Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Szerintem szedj össze egy kis pénzt meg időt és gurulj el valakihez itt a forumon. Oszi, Janó vagy unicorn majd megolvassa a hibát és ha kell átalakít. Ne barkácsolj ha nincs szerelési rutin. A vez. tengellyel kapcsolatban meg abszolút bízd másra, nehogy feleslegesen vásárolgass össze drága alkatrészeket. Szerintem.
82 c fok,vedd meg bontóból,akkor meg fogod látni mit kell kicserélni.
Japanunicorn! Hogy tudom ezt megcsinálni? Tudsz kèpet küldeni?
Japanunicorn! Amugy hány foknakkène lennie?
Na akkor majd a bal oldalon található szenzort be kellene helyezni a termosztát házba,vagy: Sv1000 termosztát ház +vízpumpa fedél +összekötő cső. Így lessz jó a hőmérséklet, meg nem lesz főtengelyes.
Japanunicorn! Mindegyik jobb is balis csatlakozovan dugva! Merre laksz?
Tl Jano! Itt tengetem napjaim Győrbe elgurulnèk decsak szabi alatt ha nembánod lehet elgurulok mikor jobb idö lesz!
Ha erre jársz ugorj be,néha javítok tl-t.
A bal oldali ra is van dugva csati?
Na a szezon lassan indulhat
Megjön a héten a tömítés és mehet a mehet
Latom győri vagy. Motorozz le kőszegre :D vagy tatabanyan bigoneoszi jó szerelő és érti a tl-t.
Tl Jano! Èn beleszerettem a kèt hengerbe nemcserèlnèm 4- re! Lehet finomabbak szèpen jár a motor de akorsem!!!!
Tl jano! Nekem muszáj már mühejem sincs idöm se sok. Megaztán 4 ütemüt nemszedtem szèt. Bentvoltam megmèrte a punpát aztmondta kevès. Mondtam ugy fizetem ki alkatrèszt meg munka dijat elöbb kiprobálom. De nèzzen utána a folytásoknak szabájozásoknak. Mert kidobnivalo pènzem nincs.
Nekem az a tapasztalatom h a szerelők tőbbsége utálja a tl-t és nem is ért hozza. Mondjuk en 10 éve nem vittem motort szerelőhöz. Pont azért :D
Tl jano! Alvázszám alapján megtudják mondani hogy mijen van benne? Vagy mivel van szabájozva a tejesitmèny?
TlJano! Akor vègülis szabájozva van a moci?
Persze. 30-40körül van bontoban. En is cseréltem. Mondjuk előbb persze nézd meg hogy tényleg olyan-e. Asszem 4mm a magasság a 8helyett kb.
Veztengelyt lehet cserèlni nagybütykösre? Kevès ez a tenpó!
Mert hideg van ;) jó az. Kb annyi.
Ahamm. Francia modell.
Akkor abban szerintem kisebb a szivooldali veztengely bütyke.
TlJano!32920-02F11 ezaz?
Megvan!