Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez így elég kétértelmű József!!!!!! Utána imi is....... Hát nem tudom srácok!
Ugye ugye, jó az a brembo
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek az R1 06-os főfèket. Bitang vele nagyon. Jah és jelentem a Mátra is baba csak razzia van :)))
Nemhogy ezt beleraknád a feketébe, ami abban van azt meg nekem.
Üdv az uraknak. Gondoltam először ide. Eladnám a kis láncocskámat. Még mocin nem volt. Csak egyszer amikor rápróbáltam. Ő egy ABUS lánc lakattal, 2 kulcsal. Ahogy néztem hasonlót most olyan 62 forintért vesztegetnek. Én 50-ért adnám..
Kell :)
Csak szombaton megyek motorozni aztán gondoltam ha valaki akar kerülni akkor szóljon.

Valakinek amúgy első gumi?Igen szép állapotú ;) Az újban van 4,8mm
Bridgestone S20 120/70-17 méretben. ;)
TL-es gurulásra gondolsz?
Sziaztok! Megtudtam oldani a höfokomat átalakitás nèlkül vettemrá hüttö rácsot nagyon apro szövèsü rács . ès jólett a hö fok
Hétvégén egy kis Mátra?
Hétvégén egy kis Mátra?
Hétvégén egy kis Mátra?
Az a hidraulikus kuplung nekem is egy megváltás volt
Na urak! Elkészült a gép. Nagyon beteg lett :))) -1+2
A kuplungom konkrétan olyan h nem érzem h behuzom pedig az R-es komplett kuplung ment bele plusz a hidraulikus oldal. A hátsó fék satu az elsőről majd hétvégén nyilatkozom. Nagy a boldogság ;)
Nekem épp felesleges lett az arany színű, ami az adatlapomon van a motoron. Ha nem gond, hogy arany színű...
Sziasztok.
Nincs valakinek véletlenül felesleges dobja? A gyárival nem jön ki a motorom egyénisége :) Szombaton én is szert tettem egy TL-re, úgyhogy lesz még szerintem pár kérdésem, amennyiben nem gond :)
Esetleg lábtartó gumis ami nincs széné kopva?
Tls index relé,valakinek,gyári tükör?
A szerelèst mindenkèp szakira bizom csak legyenmeg az összes hiba!
Goodridge-t ;) személyre kellett szabni az egészet mert elég oszverre sikerült a fék meg kuplung rendszer így ez v a biztos
Állat lett. Végül milyen fékcsöveket vettél?
oks, bár ha Attinak (japanunicorn) van veztengelye, akkor vele jobban jársz. Mindjárt össze is tudja neked rakni a motort.
ECU-ban is van még egy kábel amit el szoktak vagdosni. Talán meglesznek azok a loerők.
Intake camshaft van.