Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rám gondoltál? Tl jano?
Mivan okoska, idetaláltál

Az enyém megy 300-at
Látod a kèpen a motort egy darab idomsincs rajt Menyit menne gyári állapotban260 ha megy csupaszon 240- et nekem jo! Mègcsak motoros ruha semvolt rajtam tèp a szèl. Tehát nekem jo a 240.
~270van megadva az R-nek végsebességnek, az s-nek mi kellene legyen a vége -10lóerővel és ram-air nélkül? Nem az órád által mutatott sebesség hanem a gps-es, pontos sebesség érdekelne. Mindig mondod hogy nagyon megy de adatot meg nem olvastam. Az én sv-m tudott óra szerint 250felett vígan, itt kezdett gyengülni de 265ig még elszenvedte magát, teljesen gyáriként.
Hát nemèrtem a benzin pumpát ènsem ! Egyikhejen nemjo a másik jot mèrt akinèl szonbaton voltam ö szinkront álitott mert sok üzemanyagot kapot. 220- ig huztam mèg ment volna ! Nekiis van egy tl s csupasz azis 240 a vège. Nekem már 220- nális nagy a huzat.
Ahamm, és az 5-6bar helyett 2,7-et tudó benzinpumpád megjavult magától
Ha 220-at menne a motorom csupaszon, akkor nagyon nem lennék nyugodt. Ez nem cb 500
Mèg aza szerencse vannak jó szerelök! Ès nemvettem aranyárba benzin pumpát! Szinkron beálitást kellet csinálni ès megujult a mocim! 220 km/h csupasz motorral mèg mentvolna de ott már nagy a huzat. Megnyugodtam hogy nincs gond a mocival!
Üdv! Rengetegen voltunk szerpentines motorozásra nemhoszú a táv de jó.
Miféle állapotban van? Nem emlékszem már, az matt vagy lakkozott?
Policemann, ha érdekel a gold felni, elcserélhetjük!
Cseszneken miért is jó a hangulat?
Mi kellene?
Sziasztik, Nincs véletlenül valakinek service manual-ja? jól jönne egy-két infó. Előre is köszi.
Üdv mindenkinek! Cseszneken nagyon jo a hangulat
Még semmi...
Nem volt még időm szerelni.
Délután talán...
imi...helyzet?
Ja értem!
Hogyan?
Üdv! Japanunicorn! Nagyon csini a fekete gyèmánt!
Március 30-március 31!
Kemény mi........ha ha ha ha ha ha ha
Kemény mi........ha ha ha ha ha ha ha
Egyemmeg de kis aranyos a szentem!

Rád szakadt valami aranybánya?