Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most azt mondom hogy 25-27 jó
11-15-től nem leszek az országban
Augusztusi dátummal,hogy álltok? 11-13 vagy 25-27 Azt szeretném,hogy mindenki itt legyen.
Rémlik, hogy nekem van elfekvőben ilyen indexem.
Nekem a kutya rágta le múltkor az indexet... :)
Ugyan ilyenem van új csak pirosba! De valamelyik gikszeré nem megy bele?
Valakinek nincs olyan indexe ami belesimul az idomba? Egyenlore megprobalom megragasztani de elobb v utobb kelleni fog masik igy akkor mar olyat tennek
Ezek a madarak egyre szemtelebebbek
Dobd át a számod privátban!
Alkalmas lenne!:)Csak az idő járás is jusson dűlőre hogy esik is meg nem!
akkor hívjál meg minket,ott is lehet inni!!!!!nem mindegy kinek fizetünk:-)))))))))))
Oksi, holnap alkalmas lenne? Ha persze nem esik az eső...
Nekem meg akkor van lagzi....
Szia!
Én elég közel vagyok!Ha gondolod össze futhatunk!
El voltam megnézni a piros TLS-t, hát vegyesek a tapasztalatok... Gyárias kinézet, de eléggé elhanyagolt állapotú, hátsó gátló gatya és a ménesnek is csak a fele van meg érzésre...2500 környékén bizonytalan a gáz, kihagy, csuklik, azalatt és felett rendben van. Lehet a komputer halott és csak a vészprogram működik? Ki lehet olvasni a komputert, ill lehet új vezérlő programot feltölteni...? A műszerfal úthibán átmenve zörög és a hűtő is egy kissé deformált, lehetséges, hogy eldőltek vele. Van valaki itt Tolna megye közelében, akinek kipróbálhatnám a jó állapotú gépét?
Tisztelt uraim!
Van egy kis baj a tali időpontjával.Kiment a fejemből,hogy júli 22-én ezüstlakodalomba vagyunk hivatalosak sógornőmékhez.Az előkészületekben is részt kel vennem.Esetleg szóba jöhet-e junius23-25 , juni30-július2 .Bocsi mindenkitől!
Bocsi, egy kicsit nem figyeltem ide... Azért néztem Ausztriában mocit, mert a képek alapján eléggé gyári a gép és nincs messze tőlem.. Nekem csak az S-es verzió tetszik, találtam egyet itthon is, délután el is megyek a Ducival megnézni. Sajnos a vevőm a Ducatira visszalépett, ezért most nem annyira sürgős a dolog, addig nézelődöm egy kicsit...
Fasza, be is írtam a szabit, nehogy kitalálják, hogy dolgoznom kell azon a hétvégén
Akkor úgy néz ki,hogy a júli 21-23 lesz a befutó. Imi,j3sus,bordit,luká,lipi és neked is megfelel az időpont.A többieknek alkalmazkodni kell a többséghez.
na jól hangzik. Esőben mivel a mintája olyan mint a one-é így ne sok jóra számíts
Nekem is a 22-és hétvége lenne inkább. Bár én most még tudom variálni, de ha a többségnek ez, akkor ez.
190/55R17 MICHELIN POWER RS Szerintem nagyon fasza.A múltkori mátrázáson peremig volt döntve, és egyszer se csusszant meg .Kanyarból való kigyorsításkor is jól tapad. Esőben még nem használtam,így nem tudom mire képes.Motorfékkel is jól vizsgázott.
Üdvözletem!

Ha nekem is lesz egy szabad sátorhely, mennék én is .
Nekem bármelyik hétvége jó, csak ne felejtsetek el.
Ha lesz polo készítés egy nekem is kell.
Fővezér!Látom vettél hátra papucsot! Power one mint az enyém vagy ez az új RS? Dobj majd róla némi észrevételt
Köszi!