Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dnorbinal vagy ricsibonto vagy sugomotor vagy ebay vagy atixnal
Akkor kezdjünk a 22 felé orientálódni...
Kiraly, viszont Lukához hasonlóan nekem is csak az utolsó 2 hètvège jò sajnos, a korábbiak már be vannak táblázva. Ha ezek közül lesz valamelyik akkor tuti jövök :)
Üdv! Luká! Tudnál segiteni holtudnèk venni hátsó lengèscsillapitót? Köszi
Üdv! Rd böl van 500 as is kètütemü! Mint a gyökköszörü simán verte a hatszázasokat! Durva gèp az tuti! Fogyasztásais! Mai napig felülnèk rá!
Nekem csak a 22 meg a 29 a jo
Jól hangzik!
Részemről csak a július 29 nem jó, mert lagziban leszek.
Többi 7vége szabad.
Tisztelt Uraim!
Idén is lehetőség van megrendezni a IV.TL 1000 találkozót Szentesen a Tisza parti üdülőben .Július bármelyik hétvégéje jó nekem.Döntsétek el mikor legyen a giga-mega buli.Minden régi és új TL 1000 pilótát szívesen látok.Aki esetleg nem tudja miről szól az összeröffenés az nézze vissza az előző évek képeit és kommentjeit itt a TL 1000 fórumon . Ha kérdés merül fel vagy komolyabb felvilágosítás kell 70/9302370.
RD 350 Úr isten emléxem rá a tanácselnök fia kapott az apjától egy et ,csurgott a nyálam ,a hangja stb..Én akkoriban a P21-est tologattam.
Műanyag dömper baszdki Én arra is emléxem olyanom nem volt de a szomszédba volt egy beleülve tologattuk egymást
CApitanE! Üdv! Csîpem a hajlitott redszámod! Mikor kezdtem motorozni96- ban nálunk nagy divat volt! Csak kemènyen büntettèk.
Üdv! Tèny minden a gazdin múlik hogy használja menyit költ milyen minösègü alkatrèszt vesz! Mostani gèppel bele nyultam ènis de hál istennek jólett márcsak apróságok vannak. Igen kinálat menyisège sem elhanyagolando! Sokbol könyebb találni.
Nekem nincs tapasztalatom ilyen téren, de leírom a véleményem :D. Szerintem azért éri meg külföldről(olasz, német, osztrák), mert ott nagyobb a kínálat, így nagyobb az esély jókat találni. Na de az, hogy 2500-3000 eurót keresnek, szerintem nem garancia semmire. Az hogy kopóalkatrészeket lecserélte? Mi van ha csili-vili gépje van, de közbe ő a helyi Meddes, Rossi vagy MaxWrist, aki csak nyélgázon tud járni és csakis egykeréken tud előzni? Lehet azon minden drága kiegészítő meg PowerCommander és teljes Akra kipuf rendszer, ha közben a motor meg a váltó véres. Nekik van amiből egy komolyabb szervízt kifizessenek úgy, hogy közben nem kell lemondják a nyári kirándulásokat.
Én azért adok meg mindent a motromnak, mert fontos, hogy ne haggyon cserben és van némi tisztelet is a iránta.
Ps. Persze óvom és nem hajtom ki belőle a szuszt is, mert nem szeretnék kenyéren meg vizen élni ha netán új motor meg váltó kéne :)
Egész más a tapasztalatom. De mindegy is, mindenki onnan meg úgy vesz járművet ahogy akarja, gondolja. Amit írtál igaz, bár úgy gondolom itthon egy lelkiismeretes vagy fanatikus tulaj ugyanígy tesz. Szerintem a kínálatban van a titok. Sok motor, nagyobb az esély a jóra is. De nem azért mert ő német vagy osztrák. Szerintem.
Nem azért! Hanem van pénze fékbetétre meg gumira vagy jó olajra, de ha elesik vele még meg is csináltatja új alkatrészekkel, általában. A nagy többség (nyugatnémet), mert megteheti ha van 2500-3000 euroja havonta.
Nem gunyokodas,tenyleg csipem a tanacsaidat.
Èn nemtudom mia vèlemèny rolad! Hát miattam aztán nemkell menni sehova! Kinti motor behozatal èn vèlemènyem nemkell egyeterteni velem nemvagyunk egyformàk mindenkinek más a tapasztalata ès vèlemènye!
Érdekes, hogy Te mindig itt baszod az agyadat ha valami vita van. Gunyolódhatsz, Ha ez az általános vélemény rólam itt akkor hagyom a TL-es csapatot a fenébe azt kész.
Lécci nehagyd abba,jóvagy a tanácsadásban. .
Van jeles dobom nekemis nemcsak E van benne! Igazábol ezek felesleges viták mert mindenki maga dönt hol mit vesz. Èn ezekutánis ha ugyvan meghalgatom a tanácsod. Pl hátsó rotácios rugostagot holtudok beszerezni?
Akkor majd innnetől nem adok tanácsot, jellemzően megint én vagyok a hülye.
Szerintem meglepődnél, ha tudnád, hogy itt egyesek milyen minőségben tudnak lézergravíroztatni kipufogóba e jelet stb... De pont leszarom, akkor aki akarja szerelje át kétévente a rendszerét, vegyen tömítéseket hozzá. Nekem nem fáj. Nem izgat, mert e jeles dobom van
Hát nálad nemjobban
Te annyira hülye vagy
Dallosj! Üdv ! Ugy tapasztaltuk valamièrt gondossabbak igen! Elöbb találtunk jobb állapotban lèvöket ugyan èvjáratrol beszèlek. Tipustól független. Jopár drt hoztunk be nem makulátlant de szèpeket! Mostis sokat lehet találni . többet jobbat mint ithol! Neèrts fèlre nem vitatkozni akarok ezaz èn tapasztalatom.
Vègleg kivont motort vettem mert elcsusztak vele család nemengedte tovább! Èn lemüszakiztattam kpm müszakin ès nem adtam olyan tanácsot hogy graviroztason vagy tegyenrá matricát! Hogy meglegyen az Eu szabvány! nagy motoros vagy biztos pajtába hordod müszakira a vasad!