Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gixeret de sztem a hayae is jo. A gyarihoz nem tudom. Plusz ugye ez nem fekszik fel a kormany kifli oldalaihoz igy meg kell rajta kicsit mokolni
Te melyik motorra való konzolt vetted? TLS-hez valót nem látok. Gyári gátlóhoz vajon jó lehet?

http://www.ebay.com/itm/For-Su...
http://www.ebay.com/itm/CNC-Gr...
Ez mire való ?....tl 1000s hátsó sárvédő ?
Koszi, nezem oket!
Esetleg otlet hogy kuplung lamellakat es rugokat honnan erdemes rendelni?
Huuuu remelem szerencsem lesz, es nem sarcolnak meg
A véda minimum 2 kamera sávonként. Egy érkező plusz elhaladó plusz távolodó. De ez már már három. Motorral ha érkező vagy és nincs harmadik nem nagy baj, bár ha úgy áll a rendszam a rendszer össze tudja rakni.
Ha véda volt akkor az mér. Pont. Ha forgalom figyelő akkor mázli.
de azok HU-GO-k az M5-n
Kivéve ami a Pesti bevezetőn van..
Kecskemét és pest között 3 mérőkapu van
Van pár csekk onnan......bár úgy vettem észre, hogy mostanában némelyik ki lehet kapcsolva talán súlymérők telepítése miatt.
az M5-n úgy emlékszem Kecskemét és Pest közt nincs véda csak pesten belül.
De igen mér.
Csak mert autokkal mentek el mellettem mint akit kicsit sem zavar a dolog
De ez biztos? Vagy csak olyan hallottam dolog?
..ha valakinek ilyen lenne a szive vagya...
Szia,
Ha véda volt, akkor mér...
Sziasztok!
Elbambultam az M5-on....erdeklodnek van-e valakinek tapasztalata, hogy ez a veda kapu mer sebesseget vagy sem?
120- as jobb
Ráteszek a motoromra még két 100-as PVC csövet előre, és akkor már tuti lenyomlak az egyenesekben
A cordura ruha még szokott a dolgon segíteni , amikor belekap a szél és felfújja
Én csak nevetek...
nem kicsi...
Mivel nem kisdarab ember vagy, ezért nagy sebességnél vitorlaként fogod vissza a motort. Amíg nincs burkolat meg szélterelő ami mögé elbújhatsz, addig hiába lesz torlónyomásod, akkor sem fog sokkal nagyobb végsebességed lenni.
A TLR-en azért van némi burkolat, meg emelt plexim is van, de ha nem hajtogatom magam magzat pózba, akkor nekem is 240-nél megáll a tudomány. Elég, hogy kilóg a fejem meg a vállam. Ha frankón elbújok (ami már egyre nehezebben megy ) akkor megy tovább leszabályzásig, ami GPS szerint 270.
200 felett a légellenállás az úr...
Szerintem engedd el a dolgot mondhatsz akármit.