Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 nap
Most San Martino ban vagyunk
Hány nap?
Majd meglatom mennyi lesz a vege de 2-3000 km korul lesz ennek fele kanyar
Gyönyörű,a hely,oda vissza kb 1400-1800 km csináltok? Minden jót kívánok ,
Nagyon jo ido van 17-27 fok! 1550 a szallas es onnan meg felfele 2000+
Szia hány fok van,arrafelé,eső esett,hány méteren vagytok?
Megerkeztünk Cortina'd Ampezzoba :)
Sziasztok! Feleslegessé vált, szép állapotú Martin dobjaimtól megválnék. Irányár 60000/pár. Elérhető vagyok a 70 206 0339 számon.
Sziasztok!

Gyári fekete üléspúpra lenne inkább szükségem
Sziasztok!

Ha valakinek szüksége lenne gyári TL1000s plexire, akkor jelentkezzen.
10.000Ft
tel.:30/670-7785
mint amikor meglátod a polcon a zabhegyezőt ,van már vagy húsz de ez is kell!!!!!!!!ehhez már járna a sárga kiskönyv !!!!!sajnos már nincs.
Magyon fasza! Szinte szalonállapot.
És milyen a gép vezér?
Naa kérem.
Próbálok a nyomodba lépni,de van egy 15év lemaradásom.Teljesen megfertőződtem(TL1000)vírus
Gyenge kezdő hozzád képest...
na hála istennek hogy te se vagy normális,mi a fasznak annyi TL............nem is értem......
2 újjal. A másik is kész lesz akkorra.
Borcsa most jutott eszembe a tulaj azt mondta soha soha a motor essöben nem volt,mit csinálsz szegény vassal
Most mond meg Borcsa nem én ültettem a bogarat beléd,hogy beszéltünk,igazi kihívás volt,és megérte,aki nem csinált ilyet nem tudja,nagyon tuti fasza gyerek vagy+!!!!!!!!Anno Newcastle-ból seggeltem haza a tl-t.Most hasonlót csináltam én is csak,magyarbol norvégiába seggeltem ki a solymot,2350 km,de öregszem,egy éjszakát hamburgban aludttam,persze csebe végig szakadtt az essö,német fasza volt,lehetett 3kilokat menni sokszor.képeket küldjél a vasról,csá
Üdv itthon újra!
Akkor a szentesi talira már a új géppel jössz?
Örülök hogy épségben hazaértél ez nem semmi teljesítmény azért.
Tisztelt uraim!
Ma reggel 5-re hazaértem a gigantikus motoros túráról(2000km+200km mire londonba lehoztam a gépet szakadó esőben). Tegnap fél5-kor indultam londonból( persze esőben) kb 200km a doveri kikötő.2ó hajóút calais majd 1800km egy seggel.Csak tankolni,enni inni áltam meg.A vas elég jónak tűnik,főleg a power com. a kipufogóval(szerintem 60-as rendszer,de még nem mértem meg).Jól húz a kicsike A futóművet igazán nem tudtam tesztelni,mert végig autópályán jöttem.Vállam, csuklóm rendesen kikészült na meg a nyakam. .
Vigyázz magadra vezér! Aztán ha itthon vagy, kérünk valami beszámolót.