Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Tasi! Ha èrdekel van egy szèp ülès púp nekem nemkel.
Helyes. Apartman Petrát mindenképp ajánlom. Olcsó és nagyon jó. Tulajok is jó arcok.
Fasza, nekem is tervben van egyszer a Bledi tó. Biztos szép hely.
Ahhoz kétség nem fér!
Jah az lessz,A másik oldal végén jobbra ausztria balra szlovénia.
Ja volt fenn egy büfé. Kérdés merről. A tó felől hosszú kanyarok vannak. A másik oldalon meredekebb és élesek a kanyarok.
Széles húzós szerpentin fenn a tetején a kanyarban egy büfével?
Motorok jól birták, utasok is, bar a végefelé mar nyüglődés volt. Nem irigyeltem őket.
Ő pedig voltunk arra egy elég jó szerpentinen. Soboth-i tó és bleiburg között.
Ne irigykedj,mi is királyok voltunk!
Szép lehetett.Kicsit irigykedem is. Gépek jól muzsikáltak, utasok bírták a kiképzést?
Suzuki TL 1000 S- R Lánckerék szett,első lánckerék 17 hátsó 40 es 108 szemes DID zvm-x 530.Teljesen gyári bontatlan csomagolásban minden! 40e ft.
Lavamündnek meg kéne hogy legyen,de nem látom.
Mozgalmas egy túra volt :) 930km, Osziéknak meg még egy kicsivel több :) Megéri elmenni. Szlovénia szép nagyon, bár az út csak Ausztriában volt jó minőségű. Volt 1-2 brutál szerpentin amit az utasok szerintem nem annyira élveztek :) Auto kevés volt az utakon. Jól tudtunk haladni,
Milyen volt a Szlovén túra? Képek?
Meglepődtem én is. Olyan mint a Power one bár kicsit keményebb de Tapad szépen, megcsúszni is kb ott csúszik meg mint a Power one. Szóval eddig pozitív
Hátul milyen az s20? Látom hasonlóan náluk mint a racetek re. Biztos nem lesz tartós :D elől jó lett amit adtál.
TL-klubosok!

Szeretnék egy fekete jó állapotú üléspúpot tl1000s-re!

Akinek van egy...kérem jelezze!

Köszönet érte :Tasla
Bigoneoszi!

Írtam privàtot....kène a telefonszámod!

Köszi :).... Tasi
Köszi!
Nekem sajna tuti nem
Mi a pálya?Lessz gurulás?
Hali!
Bocsi, de nekem is csak az az egy szám van meg, ami a honlapon van.
Lehet nekem csak mázlim volt, de két hívásból mindkétszer elsőre felvették. Próbálkozni kell... Megéri!