Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia imrufo! Tudnál adni egy olyan telefonszámot, amin el tudom érni ezeket a felnijavítókat, mert ami a honlapon van telószám, az valahogy nem okés! Köszi!
Bocs hogy csak most írok. Szóval, ha megyünk akkor valamikor a reggeli órákban Soroksárról. Aztán M0 majd egy darabig m3 aztán 3-as. De sajnos nem biztos hogy tudok menni, lehet dolgoznom kell szombat éjjel, ez ma fog kiderülni.
Honnan indultok és mikor?
Szevasztok Urak! Valaki esetleg egy vasárnapi Mátra gurulás? Borcsa meg én vagyunk eddig.
http://www.felnijavitas.eu
Kis infó:
Úgy vittem oda a felnit, ahogy a motorból kivettem.
Gumi rajta, csapágyak benne, perem megütve mint állat.
Szóval gumiszerelés, görgőzés, polírozás, festés mindennel együtt 27000 lett. Ebből még lealkudott az arc 25ezerig, hogy jóvan ennyi oszt vigyed. Jófej.
A végeredmény miatt nekem megérte.
Oh..ezek az angolok nem normálisak ....ez közlekedhet az utcán ?!?

..és máris 1000 font???

Az majdnem félmillió .....egy kacatért....ez életveszélyes semmi pénzért nem ülnèk fel rá

Tasla
Küldj màr át egy linket Imrufó!

Ha ez a hátulja,kíváncsivá tettél ....milyen lehet az egész ...

Tasla
Azta, de szép lett. Tudsz küldeni egy kis infót hogyan lehet ezt megoldani? :)
Üdv! De ugyvan ! Nálunkis van kivètel!
Nem úgy volt, hogy ottkint gondosabbak a tulajok?
Nekem eddig amit csináltak megközelítőleg sem csillogott így :) Majd kérdés a tartósság. Télen már rá kell szánnom magam a felni festésre. Csak előtte új kerék is kell
Igényes részletek...
ebay-en meg nagyban megy a licit a romhalmazra...
Csinos..
Vibro polírral tükörré polírozva, aztán valamilyen szinter technológia(amúgy fogalmam nincs ,) végül lakkozva az egész.
A napon úgy csillog, hogy védőszemüveg kell hozzá.
Ez igen... Milyen eljárással készült?
Kész lett az első felnim.
A képen sem rossz, de élőben egyszerűen odab@sz!
Ahogy tudom, viszem a hátsót is.
ugy bizony
Általában ez ilyen.
Szombat reggel indulunk Szlovéniába. Lehet majd Olaszország felé kerülünk a végén
Észben tartom,a héten megtervezem papírra,utána ugyis eltévedek................általában nagyon.
Krumbach-Semmering-Neukirchen fele mentünk aztán 23-as úton felfelé Mariazellig.

Visszafele a 21-es út körül bóklásztunk, de nem biztos, hogy mindig azon mentünk.
Wienerneustadt előtt viszont nagyon jó a 21-es út. Annyira gyors etapot mentünk, hogy hazáig beállt a főtengely

Jobb oda-vissza máshogyan menni szerintem.
Akkor azlesszaz,már csináltam ilyesmit,GPS-el is rohangáltam össze-vissza a körforgalmak közt.
21-es jó út. Erdő szerpentin, meg utána ilyen mezős út. Kevés forgalom, szép táj, kevés tábla, hogy jól eltévedj :D
Jah,csak a rohadt google maps nem engedi osztrákiában a streetwiew-t így fogalmam sincs hogy a 21-es es sima tejbetök főút sok faluval vagy az a fincsi néptelen kukoricaföldek közt keszekuszán kanyargós keskenyebb valami.
Az utóbbit birom nagyon.
Jó kérdés. 21-es fele eltévedtünk többször (gps-t vinni minek :) ). Másik út talán gyorsabb.