Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv az uraknak
Nem lehet, hogy mph óra?
Üdv!
Kész lett a szerviz!!!Vezérműlánc lett cserélve feszítő maradt azt mondta a szaki tökéletesen teszi a dolgát. Szelephézagok is megérettek egy lapkázásra mindenütt 5 századdal volt kevesebb.A dekompresszor mechanikák egész jó állapotban vannak azokat sem kellett cserélni. Viszont a vezértengely végén ketté osztott fogaskerék szettből a 2. henger szívó oldalán volt egy kis szorulás. Ellenőrizve lettek bene a feszítő rugók nem volt törött egyik sem viszont járatni kellett szétszedve mert volt egy kis össze "sülés"feltehetően rosszabb minőségű olaj használatából adódóan. Most újra rakva sokkal halkabb lett a gép már nem zavaró a hangja.Volt egy szívó torok szinkron is ott is volt apró eltérés.Mindent egybe vetve most nagyon bivaly lett a vas nem gondoltam volna hogy ez ennyit fog hozni...
Az ecu-n lévő számot (első ülés alatt) és váz számot mond meg abból minden kuderul
Legalább nem pörgi szét magát
Sziasztok. Új vagyok itt. Zsir uj tl 1000s tulajdonos. Viszont el nem tudom kepzelni hogy milyen tl 1000 s et vasaroltam mivel forgalmiban 68 kw van es az ora 180 kmh ig van jelolve es nem is megy tobbet. Valakinek valami otlet esetleg talalkozott mar ilyennel?
A kömény mag!
Dicsak mit fújt össze a szél
Az augusztusi hosszú hétvégén kívül minden időpont jó.
Többiek mit szólnak hozzá? Borcsa, neked is jó lenne a 4-5-6?
Nekem jó lehet
A szept 4-5-6 jó lehet nekem.
Szerencséd lehet, most hirdettek meg egy kék fehéret a hasznaltauton..
Olvasom, higy mostanában, hogy már zajszint mérővel felvértezve nézegetik a rend éber őrei a kipufogókat.. Sajnos épp nincs kéznél ilyen műszer igy gondoltam megkérdem itt, - tudja valaki hogy a yoshi rs3-as dobok kb mekkorát szólnak? (pontosabb decibelben)
K2 es kék fehér , RICSI BONTÓ. 1m+!!!!
Akkor szeptember 4-5-6? Vagy augusztus 14-15-16?
Én egyszer már láttam olyat!
Helló Mindenki! Suzuki TL 1000 R keresek kék fehér színben, valakinek van eladó, esetleg hallottatok olyanról aki hallott olyanról......
Az a hétvége nekem nem jó. Megyünk valahova lagziba.
nekem okés így első blikkre ;)
7. TL találkozó akkor augusztus 28-30 ? Az jó lenne ?
Én is agyaltam az interkomon, de rajtatok kívül nagybátyámmal motorozok évente 1-2 alkalommal, és a többit kb egyedül, mert megőrülök hogy mindenki úgy megy mintha biciklin ülne Pedig azért én se megyek állat módon.
Meg most bukót kellene vegyek először.....
Olyan élet van, hogy néha még gurulunk is egyet
Jò estét!

Ùgy látom van mèg itt èlet, gondoltam beköszönök. :)
Van amikor arra is figyelek, meg van amikor hason fexek a tréleren hátamon a motorral