Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa
Oké,még szerelés alatt,ha nem boldogulok hívlak 😀
A rendszer nyomása az 3 bar, de egy jó pumpa inkább kb. 5-6-ot nyom.
Még mennyiséget leht mérni, elvileg benne van a szevíz könyvben, hogy egységnyi idő allatt mennyi az annyi :)
Köszi mindenkinek,más baj lesz,mert 3 bar a nyomás 😀
Mintha megnőtt volna az r6 😀
Hali!

Pierburg 7.00468.50.0
Egy egész kicsit guríts lejjebb, All Balls tápszivattyú cikkszám említve van ezen az oldalon.
Hali! Üzemanyag szivattyú cikkszámot tud valaki mondani? Pl pierburg. Köszi
Halihó,megvan még a matrica?
Gyanús gép ??!!!
Szerintem fasza. Kell is majd belőle szürke L vagy XL :)
Tudom hogy elég lehetetlen, de nincs valakinek elfekvőben egy aksitartó fedél R-hez? Törött, repedt, csúnya, kb bármi érdekel, csak legyen
Nekem tetszik 😀
Ennyire szar lett, hogy mindekit elüldöztem vele a fórumról? 😄 Vagy már mindenki motorozik, és szarik az internetre 😆
Szevasztok!
Idén nem hagytam utolsó pillanatra a dolgot, ha már a X. találkozóról van szó, és megcsináltam az első póló mintát.
Nyilván mindenkinek a saját neve lesz fellül. Ha majd megvan a lista hogy ki kér, akkor le tudom gyártani mindenkinek egyesével, de szerencsére most még van időnk bőven. 🙃
Szuper. Mondjuk a polák manus tehette volna normálisabb helyre is a címkét, a fele típuslistát kitakarja. :D
Köszi sikerült szerezni!
Lehet érdemes lenne megnézni a vezérlést, hogy a helyén van-e. Én az enyémen szoptam, mert az első hengernél átugrott egy fogat.
Akkor produkált ilyen tüneteket. Aztán egymás után ezt 3x megcsinálta. Szerintem valami feszítő gond volt alapból.
Boldog Szülinapot Borcsa Vezér! 💪 🤩
Hi,
Japanunicorn-nak írjál. Pár lappal ezelőtt volt hozzászólása.
Amúgy milyen TL blokk? Mert ugye különböznek az injektorsorok...
http://triumphszerviz.hu/

Szia! Zsoltit ajánlom nagyon jól dolgozik, megbeszélt időpontra kész a gép.
Hívd fel lehet várni kell, de megéri.
Szia Imrufo,
Hát ez nem jött be.. böfög röfög ingadozik az alapjárat, szívató nem nagyon emeli a fordulatot, Durrog néha és leáll. Itt meg is állt a “tudományom”, nem tudsz valakit aki be tudja állítani? Esetleg nem messze a fővárostól..
Ezt véletlenül tudom, mert Vulcan/Intruder vonal ismerős és ugyanaz a szivattyú.
All Balls 47-2024, Intercars partner autósboltok tudnak neked rendelni. 40 lepedő magassága, szűrővel, vezetékkel jön.
Sziasztok Ac pumpát kellene cserélni 2000es évjáratú R-ben tudnátok segíteni melyik típus passzolna bele? Köszi a segítséget előre!!