Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerult ide a hegyekre nagyon jol szinkronba hozni a futóművet.😇 Ez az Ohlins durva hogy 1 klikkre egyből valtozik es ezt érzed is.😲 (gumikep tokeletes) 😉A hatso gumi ár ertekben egyik legjobb ha nem a legjobb. 👍Esoben is stabil és pontos volt. Egy Michelin vagy Bridgeston is ezt hozta, bár lehet erosebben kellene mennem esoben es akkor kijon a kulonbseg de nem vagyok rossi 😅
Most is lehet gratulálni. Sikeres eredetvizsga után egy kis aszfalt vizsgálat(fasza kavics a kereszteződésben)... 😆De rohadjonmeg megcsináltam a váltókart és akkor is a szörnyeteggel mentem átiratni... Persze rövidgatya poló befigyelt...
Szép helyek. 😉
👌 Gumik és futómű hogy vált be?
Szervusztok.

Ha esetlegérdekel valakit van vadi zsír szabályzóm eredeti nem gagyi másolat a suzuki kódja 32800-31J00 vagy ismert típus jelölése SH 847AA .

Köszönöm hogy elolvastad. tel 30 4270104 üdv. RAJA
Motorozos szep napot mindenkinek 😋😇
Gratulálok!!!! Őszintén, itt volt már az ideje 😆
Na igen, így tíz év után végre ideje volt 😂 Gratulálok hozzá :)
Jólvan, majd csinálok még, csak este 11kor értünk haza vele.
Itt volt 30km-re egy községben. 😀 Jó árban volt, kicsit foglalkozós, de ugye van hozzá mindenem. 😀 Ez lesz a boltbajárós, meg fagyizni járós. Meg a X. TL találkozóra csak TL-el kéne már mennem... 😂
Valami jobb fotókat majd dobjál fel róla :) Honnan vetted?
Jó kis kék fehér 😍
Vettem egy TL-t basszátokmeg!!! 😁 😁 😁 💙
Sziasztok.
TL1000S-hez keresnék első hengerhez kipufogó vezérműtengelyt. Aki tud benne segítsen légyszíves. A bontókkal sajnos nem jutottam előrébb.
Előre is köszönöm. Üdv.
Köszönjük szépen Borcsa Fővezér a remek vendéglátást és élményeket! 😍
Szia Borcsa,
Ha netán holnap reggel elmentek, akkor igényelnénk 10doboz citromos gösser-t, meg 2 nagy mentes naturaqua-t légy szíves. 🙂 Ha nem lesztek olyan állapotban akkor megoldjuk 😁
Berúgni nem fogunk tőle, de azért készültem, hogy ne haljunk szomjan. 🙂
Valakinek valami ital igény előrendelésre a hűtőbe?
Elektromos fánk felfújó adapterekkel
Szegcsőről jössz?
Hali, olyan pumpád van amivel matracot fel lehet fújni? Vinnék két matracot a sátrazáshoz. Köszi!
Èn kivètelesen dèlről jövök most, nem pest felől, így majd ott találkozunk ;)
Téged is írtalak volna, de hát sajna ez van... Na de majd jövőre ;)
Szevasztok! Nem fogok tudni menni, sajnos családi program lesz a tesóm gyerekeivel. Luká majd elmondod a többieknek. Majd jövőre! Nektek jó bulit!