Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lényeg, hogy jól világít.
Melegszik, de nem vészes. A ventillátor kezdett el krascsogni az egyiken fél év után, de felújítottam egy csepp műszerolajjal, azóta fasza. 😀
De ventit lehet hozzá venni egy ezresért kb, úgyhogy no para.
Kék motorhoz kék karbon 😀
Na akkor rakjuk egy rendes pumpát a Szörnyetegbe.
Autóba szánom, de oda is H1 kell. Paramétereit elnézve elég durva. Nem melegszik túlzottan?
A TL-be ugye H1 kell, úgyhogy eladót másikat kell nézned, mert ahogy látom, itt nincs belőle...
De a típus a legjobb, ami nekem idáig volt.
Hali!
Konkrétan ez van az autóban egy éve, még mindig jól adja. 🙂
https://a.aliexpress.com/_mOhM2f2
Hello Imi,
Beszéltük talin az autóba a led izzót. Melyik típus az ami a tiedbe volt? Tudnál egy linket küldeni? Köszi!
Köszi a választ
Hali!
Ha nem nyélen közlekedsz versenypályán, meg évente nem mész 50ezer km-t, akkor kb soha nem kell cserélni.
Nekem olyan 170ezernél volt a blokkfelújításom, akkor cserélve lett de nem kellett volna, semmi baja nem volt.
A láncfeszítőt viszont érdemes megnézni, annak nem árt a csere, ha el van gyengülve a rugó benne.
Hali szervíz kèrdès a vez láncokat mennyi km - nèl ajánlott cserélni köszi
Hali kis szervíz kèrdès lenne a vez láncokat mennyi km -nèl ajánlott cserélni köszi
Adom, ötletnek nem rossz. Még van fél évem agyalni rajta, úgyis valami krvajót akarok elvégre 10. lesz jövőre. 😀
Jézus mut szólsz?
Köszönöm a választ! Keresek tovább.
Műanyagból nem, viszont van egy bolgár fazon ha jól emlékszem aki karbonból legyártja. Bár az majdnem egy másik TL ára.....
Üdv Mindenkinek!
Tud vagy hallott valaki olyat, hogy a tankot legyártják műanyagból?
Szia,
Írtam privátot.
Szia, mármint a konzol is? Vagy csak taposó? Váltókarom van, javított, meg azthiszem taposó is.
Sziasztok srácok, nincs valakinél elfekvő én egy működőképes TPS szenzor 110-es? Az enyém elhalálozott még a gyári Mikuni volt rajta.. 🥹 El is mennék érte ha nem 1000 km re van..👍
Sziasztok.
Bal oldali lábtartó váltókarral van esetleg valakinek eladó?
Hi Urak,
Nincs valakinek elfekvőben TLR utasülése?
Sziasztok gyári kipufogókat vennék ha esetleg lenne valakinek szívesen átvenném.
Minden esély meg van rá, hogy nekem nem kell majd, de azért elmentettem. 😁