Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök, h meglett a probléma. 😀
Hali!
Sürget a dekoros a pólókkal kapcsolatban.Kellene a logó.
Köszi!
Akkora idióta vagyok.... Nekem ugye nem volt csatlakozó, csak össze volt gányolva a madzag. Raktam fel csatlakozót most, ügyeltem a kábelekre de hiába dugtam össze, nem lett jó mert azt produkálta amit lejjebb írtam. Mindent átnéztem, már arra gyanakodtam hogy rossz a jeladó vagy ilyesmi. Jött az ötlet, hogy dealer mode és megnézem dob -e rá hibakódot. Madzag be a csatiba, de nem megy dealer módba az istennek se. Új madzag, gyújtás le fel le fel, semmi. Majd rájöttem, hogy a vészleállító le van kapcsolva. Visszanyomom, búg egyet a gép, és b+ feléled a fokozatjelző is!!!!!! Én hülye egy emelőn szereltem, vészleállítóval..... persze hogy nem akarta az igazat. Most elmegyek és sírok egy sarokba :D
Szia Jesus,
Elküldöm viberen a használati utasítását. Akkor szokta ezt csinálni, ha sebességben van, és lent van a sztender(tehát amikor a műszerfaladon azt írja, h CHECK).
Volna egy kèrdèsem azokhoz akiknek van fokozatjelző pontosabban ez a gipro csoda. Megkapja a 12v-ot, ès csak annyit mutat hogy "d", aztán elhalványul ,ès ennyi volt... Ha nyomva tartom az egyetlen gombot rajta akkor belèp valami menübe, ott jó, ès tudom piszkálni. De ha onnan kilèp, akkor megint "d", elhalványul, ès ennyi volt. Csak gyújtás le, ès vissza után csinál megint valamit. Van bármi ötletetek hogy mi baja lehet?
Mind meghalunk :D
Nekem is kell egy fekete XL és póló.
Lakókocsi nincs már meg😭.
Szomorú.
Nagyon menő az új játékszer.
Gratulálok hozzá.
Hozzatok mert a házban csak öten férnek el
Oszival lehet lenézünk, ha az időjárás is engedi. Feltéve ha a sor4-est nem lökiteket a tiszába, ha elszabadul a buli 😂 Sátrat vinni kell?
Luká, Dallos Úr?
Az igen. 😀 Akkor ezt ki kell próbálni. 😁 Bár úszni azóta sem tudok...
260LE
Akkor azért éppen de arrébb lehet vele állni 😅😋
120!
Jeee😎 mennyit megy ha 3 bol visszarugod 2be 🤪
Meg van az új játékszer,most már tudjuk majd csapatni a fánkot 😜
Természetesen,de jöhetsz pufajkában is. 😂
Borcsa Karmester,
Fürdőnadrágot kell vinni? 😀
fogadok hogy itt volt valami bizsergés mi 😎
Van már ötlet, a hét második felére ígérem megcsinálom az első mintákat.
Valami elképzelés?A tervezővel beszélni kellene.(Jesus)
Nemigazán 😁
Pólóval mi a helyzet? Közeleg a napja 😇 nekem az L es jöhet
Fér még? 😋