Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm mindenkinek a segítséget,egy hét keresgélés után talán megvan a hibája van egy 7000 ft-os benzinszűrő /amiről senki sem tud/ a tankban a szivattyú után ami tele volt a benzinből+tankból kivált koszokkal,rozsdával.szűrő megrendelve,motor megy mint az álom. az ecu-ból amúgy hibát kiolvasni csak akkor lehet,ha a hiba fennál.2001 08 havi a gép.a tl-ek állítólag 2002-től tudják csak a hibatárolást.ha valakinek olasz autója van és vmi gondja is mellé,keressen bátran,abban tudok segíteni.mégegyszer köszi a segítséget.
ment mail... gondolom info@danger.hu, és alább csak elgépelted...
OK, írd le légyszi a pontos típust és hogy milyen színben kell, névvel, telefonszámmal az indo@danger.hu-ra! Köszi!
Üdv Dannyboy! Megvan a töltény a bukógombára, úgyhogy rendelnék egy párat sötétkék színben TL1000S-hez!
Gratula a sikeres műtéthez. A többit meg szívesen Anno a Honvédban én is motoros társaságban gyógyultam fel
Jeeeeeeeeeeee!!! És újra itthon...
Tököm tele volt má a kórházzal! Igaz jó szobába kerültem, ugyanis két motoros között feküdtem. Volt miről dumálni...

Pfvarinak: megjött a cucc németből, má csak rá kell próbálni a vasra. KÖSZI a segíccséget!!! Má kinéztem a következőt... hehehe

Aki teheti, nyomja a kilómétereket!
Hali!
én is arra gyanakodnék elsőre, főleg valamelyik szenzor hibájára, vagy épp az ECU meghibásodására, esetleg koszos légszűrő...
szerintem akár még az elektronika is lehet....
Szia Tarka! Már betegen vetted a mocit, vagy nálad nyiffant ki?
Szasztok!

Berik-nek. -Be,de minden úszott a benzinben,én is a benéékkel!!!

megcsinálta 9000-nél úgy durrog mint állat picit még hurutos,de majd holnap!!!

irgum -burgum leszek én is kisördög!

tasi
Beindult?
szasztok!

Bagyipetyá-nak: -Ment a Mail!

Bocsi csak a benéék rendbeszedték nekem lucifert!

Tasi
Háj Tasi !!!

SOSba nyomj egy mailt a bagyipetya@freemail.hu-ra !!!
Itt kuksizok, ha megkapom, rögtön válaszolok...
Pls ne tízkó ha lehet !
Szasztok!

Hát Pubec ...őszintén,nem túl jól!

Bevittem egy ismerősnek hogy intézze ,szart rá..a betétlepom elévült,most meg próbál vkitől betétlapot szerezni ,de sehol semmi!

Bárki aki vállalja hogy le tudja biztosítóztatni szóljon mert a helyzet egyszerűen" Szar"!!!


Pedig már megvettem hozzá aa alkatrészeket egy kissebb vagyonért,mostmár azt sem bánnám ha nem lenne belőle pénzem csak lenne a motor megcsinálva...

Úgyhogy nagyon el vagyok keseredve...szerintem a TL-talira sem készül el reménytelen...

Sorry:tasi
Hello Tasi!

Ja, be-be járogatok a fórumra, épp vasárnap olvastam vissza mi történt az utobbi idöben a TL-esekkel és rá kellett jönnöm, hogy egy barom Wagon R megpuszilta a tomporod... Hát a LeoVinci nem sokáig dörmögött Biztositóval hogy állsz?
Amúgy a gixxer-t is eladtam. Gépsárkány nélkül tengetem napjaim, együttérzek veled

Karell!
A fényezéshez nem értek, csak a TL-R alkatrész katalógusból néztem ki a szinkódokat.
sziasztok! most vettem én is 1 tl 1000-t.beteg szegény,a helyi szerviz tanácstalan.nem szeretne 7000 1/min fölé kúszni a fordulatszáma terhelésen.üresjáratban leforog szabályzásig ha már eléri a 100 fokot a víz.80 vízhőfoknál 9000 fordulatig,90 vízhőfoknál 8000 fordulatig 100 felett pedig csak 7000 ig forog ki.7000 nél becsuklik,visszaejt 6200 ig aztán megint ránt egyet és mikor megint eléri a 7000-t újra "szabályoz".gyertyát már cseréltünk üza.rendszer tisztító is volt már benne,de semmi változás.ha v.kinek van v.mi jó ötlete kérem írja meg nekem ide,vagy a szerviz@autoforras.hu emailcímre.segítségeteket előre is köszönöm.tarka.
csá imi.

Most indulok a felniké.
Autóval nem lesz egyszerű ebbe a rohadt dugóba
Akkor hétvégén magyünk a mátrába
akkor épülj fel Te is és a motorod is minnél hamarabb!
Hehheeeejjjjjjj!
imrufo a kórházi ágyból:
Köszi szépen mindenkinek a jókívánságokat!
Túl vagyok a műtéten, százszázalékosan csavarmentes lettem. Végre! Holnap már haza is engednek, tehát ezerrel nekiugrok a géposztály felújításának. Ha Lbandi3 meghozza a felnijeimet, talán már mehetek is hamarosan sztrítfájterként...
Bammeg, megkaptam ajándékba a csavarokat. Hát még a TL-be sincs ekkora...
No, szervezzétek a sörözést is, mer az ájszteától má rosszul vagyok...
Üdv minden TL fun-nak!!!
Köszi Tasi , meglesz!
Most lépek és gurulok egyet.
Köszi szépen a gyors válaszodat!
Nekünk is ez a kétféle kódot sikerült megtalálnunk. Az Y9H ki is keverték, de abból szinte aranyszín (állítólag ez valami brillant szín a kikeverés alapján) lett amikor lefújtunk vele egy idomot, egyébként ennek milyen színnek kell lennie.
De nekünk nem W és X és nem is Y-os alvázszámunk van. A mi alvázszámunk JSIAM....
Egyébként ennek a gyöngyház élénksárga színnek a fújásában van valami extra eljárás?
Ha tudnál adni telcsi számot (persze ha nem probléma) akkor telcsin keresztül tudnánk komunikálni talán az egy kicsit gyorsabb.
Köszi szépen még egyszer.
Szasztok!

Imrufo-nak: Jóbúlást kívánok és gyors lábadozást!

BerikZ-nek,nem kell aggódni azért vagyogatunk csak ki-ki kénye kedve szerinti időpontokban!

Pfvári-nak: Előre is köszi a cuccokat!

Lbandi-nak:-Te spanom...össze ne törd magad a taliig,mert nem szeretnénk korháziágyat tolni a talira!

Ancsá-nak és RockandRoll-nak:-bátraké a cseresznye...vagy ezt nem így mondják!
Érezzétek jól magatokat és egymást valamint egymás motorjait is ...ha kihagytam volna valakit akkor Boccs!!!

Szasztok!

Tasi

Ui:Jéé a pubec néha bejár ide...üdvözlet a lovam régi gazdájának!

Egyben van még a Gixxer?!

Tasi
hi csak én szedek itt béres cseppet
1001-nek pedig pár kép.