Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kéne mindenhova betenni a szar oldaladat,
ez egy motoros forum, kik iváncsi a real-ra???
inkább menj azt ragazgasd teli a villanyoszlopokat vele.
Mindenki katt ide: http://www.raul007.gportal.hu
Hello imrufo!
ez tényleg jól néz ki, érdekel hogy hogy mutat majd a paripán
Hozzászólásom törölve.....sikerült elnéznem Nemtom miért a 7-e volt bennem.
Itt már megint túl nagy a csend.

Tasi!

A tali ugye jún. 7-9? De az nem hétvége. Hanem szerda,csüt, péntek. Én mondjuk ráérek akkor ,de aki esetleg dolgozik, az nem biztos.
Hali psychoatimaster!
Mivel a plexi Puig lesz, nézegettem a Puig katalógust, és abban találtam. Hát meg is rendeltem, mert már régóta szerettem volna. Viszont qrvára nem lesz olcsó, le se merem írni, mennyi...

Szasztok!

Imrufo-nak:-Na ugye öreg ember nem vén ember,még nem kell a cavinton!

Mindenkinek a Tali Június 8-9-10.-e!!!

4000.-FT/szoba a szobához tartozik saját fürdőszoba is,12 fő fér be + - pótágyakkal még 6 fő!

Ez legyen a legkevesebb kelljen pótágyat kérnem!!! Légyszi...légyszi!!

Gyertek sokan haverok is!

Ma kaptam meg a motor fenekéhez az utolsó darabot úgyhogy lassacskán készül a Talira Elenor is!

Szasztok:Tasi
Szia.Írtam Neked mailt,hali
Sziasztok!

TL 1000 S piros üléspúpom elcserélném 10e ft-ra.
érd: gto1@freemail.hu
Köszi,de nem az én érdemem,hanem az előző tulajt kell tömjénezni(Piros-Fikázó) ,Ő megcsinálta az alapokat,most jövök én! Éljenek a V2-ek!!!
Hello imrufo!

carbon hátsó sárvédőt honnan sikerült szerezni?
Szasztok!
És igeeeeeen! Elkezdődött összerakódni a TL. Vannak új gumik, kerek(!) felnik, sötét plekó, carbon hátsó sárvédő... még messze a teljes gyógyulás, de legalább történik valami...
Tasi: haver tényleg vizilabdázott! Kicsi a világ.
Hello mindenkinek !

Még szerencse, hogy fagyállót töltöttem a zsusziba, így aztán hasznát vehetem motorosszánként is

carbonmad.........életjelet a hó alól.......????
Mi van a beígért idom-projektal?

Ja és lehet, hogy kellene két óvál "henger" kipunak gyári méreten, mivel az én aludobom sérült.

Küld-fény-post....... ablakot meg már nyitom is

BerikZ: aki "WIN", az mind "V-TWIN" ugye ???
Boborján: ritka az ennyire fain gép mint a tiéd!!!!!!
Ha még nem tettem meg akkor elismerésem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok TL tulajok!Remélem mindenki rendben van,és legalább annyira várjátok a jó időt mint én!? Megnéztem az időjárás jelentést 14.-ig(tovább még nincs)és mondott kicsi plussz fokot!Ez picit bizakodóvá tett,de félek,hátha megint átver a Szilárd(mindíg hazudik!!!!!) Szóval jó fórumozást,és bizakodást!Sziasztok
Örülök h mindenki megvan és jól van. Jelentem itt süt a nap.
Sziasztok!

Már ezer éve nem voltam itt, mostanába nem tudok netközelbe lenni, jó látni hogy történnek az események!!
Dino: nagyon jól hangzik ez a villányi zsongás! Tuti ott leszek, azért elötte ha már végre jó idő lesz csapathatnánk eggyet a Mecsekben! Még mindig nem megy a hűtővíz 50 fok fölé, rendeltem egy termosztátot, remélem azzal jó lesz!

Mi a TL tali pontos időponja? ..ha már van. Csak felületessen olvastam vissza!
Szasztok!

BerikZ-nek :-Alakul a dolog,szerintem mire megkapod a papiruszt,és elintéződik a dolog addigra vissza tudom adni!

Nem felejtettem el ne aggódj!

El van rakva semmi baja sem lesz...

Jut eszembe tudjuk már mennyi az az előleg?!

Na szasztok!

Tasi
Hellooo!

Tasi!

A cd-t megcsináltam,csak a képeket faternál tettem fel a gépre,aztán hazavittem a cd-t,elküldtem Petinek a képeket és a gépbe maradt.

Sorry! Jövő 7re hozom. Tényleg....púp projekt hogy áll?
Szasztok!

Tényleg nagyon jó volt a Motorkiállítás,mi is pénteken voltunk kint mint Imrufo-ék,vajon miért nem találkoztunk,ha ti is a motorokat néztétek és nem mást!

Szerintem ezek "Alibi képek", gyanús is volt nekem hogy a kamion a bejáratnál volt! ...de győzzetek meg!

Mi a BerikZ -vel Pfvari-val+Pfvari idősebb motoros generációs felmenőjével...hi-hi...aki folyton a Wild stand-nál lófrált és nem azért mert Újságokat akart venni...hanem nagy levegőt...na mindegy meg lehetett érteni!

Imrufo-nak mi is Pénteken voltunk és mégsem találkoztunk,több mint gyanús !!!

a Haverodat azt hiszem ismerem,nem járt vizilabdázni a BVSC-be?!

Pfvari-nak:-Nem lettem BerikG,úgy néz ki Sloopy leszek vagy mi a túró,de szeretném nem a szkafanderemről kapni a nevem úgyhogy maradok Tasla!!!

BerikZ-nek :- a héten talizhatunk CD ügyben,megcsináltad a mentéseket?!

Mindenkitől kérek még egy kis türelmet amíg Holle Anyó végleg kirázza apárnácskáját!

Főleg a türelmetlenebbeknek szól alias Dino!!!

BerikZ-nek:-sok sikert a 28.-ához szurkolunk az egész TL-Bagázs vállvetve!

torro-val mi van?

Szasztok:Tasi
Ja, és volt egy honda szimulátor, kipróbáltam, tök poén volt így a téli megvonásos időszakban...
Hali!
Szerintem egész jó volt a kiállítás. Pénteken ráadásul nem is volt tömegnyomor.
Lehetett fényképezni, ha az orrod elött volt a fényképező, megállt az élet, nem mászott be senki a képbe. A kerskedőkkel egész jól el lehetett dumálni, má csak a lottó ötös hiányzott a zsebemből. Ja, és annyi bige, hogy csak na!
1-2 kép csajok nélkül, mert arra van másik topik.
Hello mindenkinek!

Aki volt kiállításon légyszi tegyen már fel 1-2 képet? Én sajnos nem tudtam menni de érdekelne hogy milyen volt. köszi
Felejtsük el! Mint mondtam nem akartalak megbántani, és sajnálom h így alakult. De akkor szent a béke!
Hi!!!

Gyerekek vkinek van kapcsolata odafent,mert már kezdem unni a telet!? Ma már megint havat lapátoltam. Hát március van .

Tasi, Peti!

A tárgyalásom márc 28-ára van kiírva azt hiszem,úgyhogy lassacskán alakul a dolog.