Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is azért irtam mert úgy gondolom hogy a legszarabb persze hogy nem az csak hogy beinditsam akedvenc fórumodat. (mert az a HD )
Hali!
pfvari, Tasi & co.: megadhatnátok, hol lesz a holnapi drinkelés...
Mer ugye mennék, de hatra nem érek oda a Móriczra...
Esetleg emilemre egy mobilszám, amit hívhatok...
Kösz!
húúú basszus Félreolvastam.... de a ugyanaz jótt le belőle
Gondoltam,hogy úgy érted a dolgot Nem veszem zokon a dolgot. Mindenkinek más tetszik,nem vagyünk egyformák és ez így jó.
Én nem azt irtam ,hogy a legszebb hanem ,hogy a legszarabb. Kezd el előröl a 766-os topictol.
Mert sztem tényleg szép motor. Jó azért a kedvencem a Tamburini-féle Ducati.....de sztem szép motor a TL is. Különleges formája van és ez nekem tetszik.
Azt hittem ezzel a beszólással legalább 1 egészoldalas vitafórumot fogok indítani. De te mért mondassz ijet?
Köszi. Ezzel egyetértek
Beindítsam akedvenc topicodat? A TL a világ legszarabb motorja.
Kedvenc topicomban hogy lehet ekkora kuss?
Jó reggelt!

Tasi! Készülget a logo...lassan remélem kész leszek vele és fel tudom tenni. Reményeim szerint több színeben lesz,hogy mindenféle TL színhez passzoljon.
Üdv kolléga!
Csüt 18:00 fasza Szerintem! Sültkrumpli is fasza De a sör mégfaszább
Annál már csak a sok sör faszább A legfaszább mindez TL-esekkel együtt
Ha kint tárolod a mocidat, akkor mielőtt elteszed fújd le korróziógátló konzerválospray-el. Van ilyen viszos nemtommicsodás cucc direkt erre, ami lemosható később. Elenor mikor készül el? No akko csüt sörözés, de én szombaton is megyek egerbe bortúrázni
Szasztok!

Ma megnéztem végre Elenor-t!

+ hónap ,skacok nagyon hosszú idő!

Már nem is emlékeztem hogy ilyen nagy és szép...szerintem!
megnéztem azt az első sárvédőt BerikZ szerintem gyári,de nagyon poros volt szegényke!

Csütörtökön este 18:00 -kor a Móricon találka megyünk sörözni...hurrááá!

Berikz sültkumlí?! Hajrá...

támogatom a hirdetés feladási ötletet,de szerintem most egyenlőre menjünk csak mi,és ha már megvan a társaság és összeszoktunk,akkor jöhetnek a többiek...szerintem!

ha csak 8-an tizen leszünk sem fogunk unatkozni,majd Pfvari csinál nekünk proramot meg torro+Boborján3!



Szerintetek,mi a jobb a tárolásnál,mert mindenféle hülyeséget hallottam,kint ál a lovam,de fedett helyen,a srácnak mondtam hogy dugja be rongyokkal a kipufogót "valahol olvastam" na mindegy Ő azt mondta minden héten beindítja pár percre mert az a "TUTI"...mindenki mást mond melyik a jobb!

így egy idő után apad a benzinszint nem fog rozsdálni a tankom?

Nem mint ha olyan sokat fogyasztana alapjáraton,de ki tudja...hall az ember minden félét!

Na Kérek Tanácsokat!


Szasztok:Tasi
Még valami eszembe jutott.

Mi lenne,ha adnánk fel hirdetést a superbikeba ,meg a motor revübe, hogy lesz TL találkozó, így olyanok is értesülnének a dologról akiknek nincs internete vagy nem látogatja ezt az oldalt.

Na mit szóltok?
Hello!!!

imrufo!

Én még nem tudom,hogy hova megyünk majd beszéld meg a dolgot itt pfvarival és Tasival, ők többet vannak itt mint én...de részemről oké a dolog.
speciel nem aggódom különösebben,a tankomat fényezik,kb 1 hét,addig úgysem bírnék gurulni ,de utána:Csopak ring!!!! Tudod,kamerázlak ......
A változatosság kedvéért:

Hali elvtársak!
Én esetleg csatlakoznék a sörözéshez egy-két haverral, ha csütörtök este tartjátok.
Mi is pont úgy terveztük, hogy csüt. este sörözés, pénteken meg motorkiállítás.
Ha van konkrét infó (hely, idő), akár össze is röfenhetünk...
szia boborján szaktárs !!!! ma kimaradtam a kávébol ezért holnap duplán fizetsz!!!! Látom már eléggé be vagy sozva de ne agodj nemsokára mehetünk,addig is gyurj keményen!!!!
Sziasztok!Mindenkinek kívánok szép napot!Remélem nemsokára a benzingőz,és gumifüst csípi a nózinkat...
szasztok tl-esek! nem akartok szerdán piálni? a mi kis márkafüggetlen vidám társaságunk akkor tartja kétheti rendes közgyűlését, és motorosból sosem elég .. mi a blahán szoktunk összejönni!

csüt de meg mindenkki szabaddá tette magát, uh páran meglátogatjuk a kiállítást.

lum
Hi!!!

Na akkor csütörtök. Esetleg más nem akar csatlakozni?

Este meg majd megbeszéljük a másnapi kiállítás menetét.
Szasztok!

Jól van legyen a csütörtök este!

addigra talán lesz valami kis Cash a zsebemben...

Bük-Bükfürdő-velem erre a környékre megyünk kb BP-től 250 km-re van,szerintem ez nem akadály inkább előny...annak nem látom értelmét hogy elmenjünk mondjuk szentendrére motorral,ott foglalunk szállást és a környéken motoroznánk!

Boccs Peti...de te ott előnyben is lennél!



Az út elég jó arrafelé útközben megejtünk 1-2 pihenőt is stb,szerintem ez nem lehet gond!

Találkozó az M3-nál akik Miskolc felöl jönnek mint BerikZ vagy a többiekkel M1 M7környékén lesz benne egy kis pályázás is...na Bumm!!!

Szasztok:Tasi
Peti, Tasi!!!

Mit szóltok egy csütörtök esti sörözéshez? Hátha addigra Peti is meggyógyul.
(Tasi a hétfő estit így halasszuk el.)