Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haragszom!

üzenet a Moderátornak:_megint nem hagyod hogy kiéljük a képnézelődési hajlamainkat!!!

Irgum-Burgum ...nem szép dolog hogy a 8 képből csak 2db ment át!!!

Sóhaj

na mindegy! tasi
Na mégegyszer!
Szasztok!

Pfvari-nak meg a BerikZ-nek:-Haggyátok már a PI..csába ezt a Rajmund gyereket,ez mazochista...

Nem kell vele foglalkozni,sajnálom hogy csak így sikerül neki egy Topicot feldobnia szar lehet neki...(Biztos babbettával jár macskája van és az "annyával" szóra...lakik stb!!!

18:00 kor a Móriczon az újságárús bódénál a sarkon!

Imrufo-nak:Gyere bátran,a karinthy Frigyes utcában a Löwenbrau emblémáról megismered a sörözőt!

Az mindig világít!

BerikZ-nek:a színeket én vállalom mert már kitaláltam az összes gyári színhez,a sajátommal kicsit gondban leszek na mindegy...

Pfvari-nak:megcsináltatni azt a kereket,mire indulunk!

Küldd már át azokat a számokat E-mailben, amiket a múltkor átküldtél MSN-en,valami gikszer volt mikor elmentettem és nem találom őket sehol!

Addig is senki ne száradjon ki!

de hagyjatok helyet a söröcskének...

Szasztok:Tasi

a kép berikZ kolléga kedvéért lett feltéve...nem összemaszatolni a lepedőt!
Rajmund!

Sztem nem így kellene feldobni a fórumot, hülyeséggel bárki fel tudná, a poénnak pedig ott a vicc rovat. Az h a TL milyen motor, sztem mindenki saját véleménye és érzése. Vettem a poént de az anyázásnak nem vagyok híve, főleg nem arc nélkül.
Nekem ennyi a vélemény, sorry az offért.

Dinó
Rajmund!

Idéznék pfvari írásából: "No meg ne sértődj, nem komolyan gondoltam" .....erről ennyit.
psychoatimaster!

néztem az átépített 93"as gixxered, és tetszik nagyon!
van még képed róla több nézetben is?
hasonló cipőben járok egy 91"-es 750-essel és merítenék belőle ötleteket!
ha nem bánod persze!
Látom te se vágod . Ha irok a GSXR-hez hogy mért van itt ekkora kuss? És válaszol valaki hogy : Feldobjam a fórumot ? A GSXR alegszarabb. Akkor 1 jót röhögök mert én értem a poént . És anyázni eszembe se jutna.
Rajmund!

Nem kell felháborodni azon amit kiköveteltél magadnak!
Hmmmm...
Ez már egyáltalán nem tűnt viccesnek...
Nyugi vaaaan. Oda van írva,h viccelt.
pfvari! Elösszöris, a te kurva anyádat.Egyépként szarul szopik megbaszni meg már nem is volt kedvem. (mármint anyádat) Remélem neked is eltörik afostalicskád váza mint a Borsai Szabié.
Ezt megkapta! hahaha

TL is the best!
Ja, és Rajmundnak hivatalból: AZ ANYÁD PICSÁJÁT!!! Remélem elégedett vagy
No meg ne sértődj, nem komolyan gondoltam csak muszály volt.
A TL a legjobb!
Cső! Kérdezz bátran, és/vagy vegyél fel msn-en, oszt megdumáljuk!
pfvari tud Neked segíteni a dologban ő már vett 1-2 dolgot,de most nincs msn-en se. Azt tudom,h 7ig suliban volt,de,h most merre van?!
Kérdés:
ebay-ről vettetek már valamit?
mert onnan (is) szeretnék építkezni...
és nagyon nem vágom, hogy hogy működik ez az egész.
Yeah
NNa! Akkor most remélem örülsz!?
Na, hát be is indult!
hát beindult.
Jaaaj hát te se érted? Csak azért szóltak le a TL-t a TL-es oldalon mert azt kérték hogy induljon be a fórum. Hát én beindítottam.
Már képben vagyok. Akkor is szép motor.
Rajmund egy jó kis lebaszásra vágyik amiért leszólta a TL-t. hehehe
Nemhiszem eeeel. Nemmondod hogy félreolvastad , akkor nem is érthetted az egésszet . mondtam hogy kezd a 766-ostól.