Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaahhhh...!
Majd elfelejtettem a kérdést föltenni kedves mankós törött TL-es társaim ?!
Milyen forrásból oldottátok meg a lámpakonzol beszerzését ??
Láttam USA gyártmányt egy oldalon vascsőböl, de hát nem az igazi.
Na és esetleg más egyéb apróságot?
Hello dannyboy !

Mibe fájna egy ilyen sárvédő ?
Persze bőven elég fiberglas, mert ugye nem gyorsvonat az öreg TL...
turó
olyan 500 kiló körül lesz a motor, de van ettől olcsóban is , csak sajnos én olyan gazdi vagyok hogy nem tom úgy eladni a motort hogy ne lenne minden jó és működő rajta, ezért még most jön az olaj csere, uj gumik vannak már rajta uj fékbetétek, a hátsó teló még fél évig garanciális az üllői uti kawaban.
az első teloban uj szimering meg olaj.

BerikZ: előreláthatólag fogok motoron ülni, csak max nem az enyémen:D
meg nem állok meg a rendőrenek.csak vicc volt.
tervezem egy szakadt robogó vételét hogy nyáron be tudja járni gyakszira, gondolom a hollos nem fog biztosítani nekem

ya túró: a rendőrségi részét igaz hogy ocsón megusztam, relative, mert egy évre eliltottak, és most mondták a suliban hogy plussz pont a gyakszi helyen ha úgy mész hog yvan jogsid.

amúgy meg 1 milióba került ez a baleset mindennel együtt.
ezért kell eladnom.
Az nem az a TL ami itt volt ...ami Pécsen van az amerikai modell, én néztem de nem túl jó állapotban van (mihez képest)!

Ok pfvari akkor majd szólok!

Jó gumit (super corsa, pilot power) nem tud valaki elfogadható áron? Nektek mi van a paripán?

Dino: az oldalad valahogy nem jön be! Jól hangzik az a Villányi kiruccanás, ahogy jó idő lesz akkor majd összefutunk !!
nagyon olcsón megúsztad!

mennyi a motor? agyalok egy ilyen nagyobb ccm-en s régebbi típuson is... :o)
Bagyipetya, a mi egyik francia beszállítónk a mai napig lelkesen gyárt TLR-hez hátsó sárvédő + láncvédő kombinációt!
Ráadásul az ára sem olyan vészes szerintem...


Az nem jó Sajnálom a dolgot
Mikor ülsz akkor motorra előreláthatólag?
anyagi okoból kell eladnom sajnos
mert ugye a motoromon nem volt se rendszám se biztosítás, és igy most hirtelen zsebből kelet kifizetni muteroméknak, és nem akarok nekik tartozni.
szreg: királyság! Minden megoldható összefuthatunk bármikor, eszem iszom "dinom" dánom. Egyébként meg most szervezünk egy motoros szezonnyitó bor zsongást villányban április 29-30 ra, ahová mindenkit sok szerettel látunk. Itt is lesz motorhangszépségverseny.
A gépemről van pár kép fent a http://www.zipernowsky.hu/¢dino oldalon
svclubra regisztráltál?
Tasi: köszönet a szívélyes fogadtatást igen yoshi rs3 dübörög az életemen. Erről a Tl találkozóról fel tudna homályosítani valaki? Érdekelne természetesen.
Szasztok!

Azért rajtunk kívül a gyengébbik nem képviselői sem írták még le az öreg TL-eket!!!

Vagy csak szeretnek nosztalgiázni...mindenki döntse el maga!
Szasztok!

Dino-nak: Sárga TL-S Pécsen van 1997-es évjárat 10782MPH van az órában!

Tel:06 20 98-76-121

Remélem segítettem,most eladó a motor!

Tasi
Simán műxik a dolog, ez állandó lehetőség, ha kell szólsz és hozom...
pfvari: ezt az olaj dolgot megboltolhatnánk! Lehet hogy addig megyek Pestre, most úgy sem sürgős, nem lehet csapatni ,majd szólok ha aktuális lesz!

Dino: igen volt egy sárga TL-S, de már régebben, akkor még nem volt rá lehetőségem hogy megvegyem, nem tudom hogy hova vitték, de szerintem nem a környékre!
Python dobok vannak a gépemen, nem igazán hallottam eddig ezt a márkát, de elég jól duruzsol! Msn em sajnos nincs, meg amúgy sem tudok mindig net közelben lenni.
Ahogy jobb idő lesz össze kéne jönni egy közös dübörgésre, vagy akár mehetnénk a TL talira ha úgy alakul!?
Úgy döntöttem megpróbálom az én üvegszálas sárvédő verziómat lekopizni karbonból, esetleg bevonni csak, ha lesz eredmény felrakom ide a képeket, bár carbonmad nagyon riogatott hogy nem egyszerű, de az én makacsságomnak ez kevés
Hello!

Dinó látom tetszik a fórum

Kishapsi!
A motort miért adod el?
Szasztok!

Mindenkinek szép új TL-t akármilyet!

szreg-nek:Gratulálunk üdv a csapatban...
Dino-nak: Még 1-gyel többen lettünk TL-hozott!

Dino:Ha jól látom yoshimurákkal zenélsz,esetleg nem RS-3,mert ilyet keresek most égen földön nem tud valaki az R-emre két újszerűt? nagyon megköszönném ...

Te eljösz a nagy TL-Talira Dino?

kishapsi-nak: Akkor most le vagy törve mint a bili füle mi?

Add el a mocit gyorsan azt fizess be egy TL-re!

carbonmed-nek :Lentebb van az Email-em oda írj 4000.-ért megveszem BP-í átvétel?

Ezért szeretek a csapat végén motorozni!
Hello pfvari!

SZUPER !

Beszéltem a Dúzs Peti barátunkal, sajna ő már réginek találta a TL-t ahhoz, hogy csináljon hozzá villasárvédőt.
Egy USA oldalon láttam egy bitang TLR-t, és azóta álmatlanok az éjszakáim...
De hátha itt is lenne ügyes szaki ?!
szia BrerikZ
az ügyem az teljesen lezárult.
20ezer huf volt a birság meg egy év eltiltás A kategoriától

a motor kész, várja az uj gazdáját.
szreg van msn ed?
Vázz most néztem csak meg a képeidet!!!
Vörösváron vizuáltam a sólymok bulijában a géposztályodat! Te is hangot nyomtál?
Szreg Bólyi csapattyús vagyok. Sokáig állt Szentlőrincen egy sárga TL S, sorsa felől nem tudsz? Milyen gázkivezető rezonátorok vannak kipuff gyanánt a paripádon?
Szentlőrincen lakom! Te Dino merre?
Nem lejárt, hanem külföldről veszem nagy tételben, ezért olcsóbb Ajánlom még mindenkinek a 0.4L-es teflonos láncsparay-t is, ez tőlem 2500, a hazai 3500 helyett
Pesten egyébként személyesen átadom bármikor, vidékre csak posta műxik sajna...
Dino üdvözöllek én is a klubban! Egyre többen vagyunk, nem is gondoltam volna hogy ilyen sokan összegyűlünk