Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En mar nézem is 😇jol volt az ugy 😛amugy is mindig ezt mondod 😅de mocskos jol nez ki az a v4 😛😅
Elkészült végre a videó amit a buliról csináltam. Itt meg tudjátok nézni, remélem tetszeni fog 😀
http://youtu.be/zEokssEutHM

Jövőre óvatosabban iszok, és akkor a szombatról is lesz több felvétel 😆 😁
Az odáig rendben van, hogy a púp nem repül el, de minden más megy a levesbe, ami benne volt.
Mondjuk egy darab papucs. 😂
Nekem az esőruha szokott lenni a púpban konkrétan, úgyhogy valahogy a zárat kell megtuningolni...
Ennek Quasimodo nem örülne. 🤔 😄
Púpelhagyók figyelmébe ajánlom... 😄
Az úgy túl egyszerű lenne 😀
igy van, meg a kar kialakítása is más
Ha jól tévedek a TL-nek is (sok egyéb Suzukihoz hasonlóan) 14mm-es a dugattyúja.
A Hondáé fél collos, szóval elvileg segíteni fog.
Vagy csak szokjatok meg😛😅
Ugyan ez nálam is, csak cbr után. 1000rr kuplungmunkahengert akarok rátenni majd, hátha azzal beljenn fog majd.
Amióta meg vettem. Van mellette egy 750es srad-om mikor át ülök a tl-re újra tanulok kuplungoni,már nagyon idegesít.
Holnap felhívlak.
Szia,
Természetesen van egy pár motorvezérlőm. Tatabánya.
Sziasztok lenne e valakinél egy olyanra lehetőség hogy ha valakinek lenne elfekvőben egy Tl1000R motorvezétlő amit kitudnékbprobálni a motoromon nyilván nem ingyen kérem de már sajnos más kiutat nemll látok. Ország szerte jó lenne helybe vinném a motrot.
Mióta ilyen? Nekem is kint fog, de eltérést nem találtam + kapott új erős rugót. Állítólag kisebb átmérőjű felső munkahengerrel változhat a dolog ami tervben van nálam is, mert elég idegesítő így
Üdv csapat!
Kérdéssel fordulnék hozzátok az utolsó 3mm-en fogó kuplung most kopás, rugó fáradás, vagy valami fizika eltérés eredménye lehet?
Szia, :)
Köszönöm a választ.
Nem megyek megnézni, így már felesleges. ( Marad a keresgélés )
Szia,
Megnéztük.
Neked amilyen ZX12R-ed volt/van(a zöldre gondolok), ez annak a negyedét se éri el kb...
Javított idomok, javított lámpa, jobbra eldőltek vele, balra meg estek egy rendeset. Bal összekötőcső behorpadva, kuplungkar kuka, átfújva az egész motor persze a festés és matricázás szar, hiányzó, nem odavaló csavarok, a motorja szépen jár ameddig le nem állítod, mert akkor a szabadonfutó csattan hatalmasat...
Ha közelbe van egy probát megér. De sokat ne utazz érte 😁
Rendben, köszi a választ, akkor hagyom.
Ugy hallottam nem igen éri az árát... van rajta szépséghiba.
Sziasztok, hátha valaki nézte már, vagy ismeri, Celldömölkön hirdetnek egy TL 1000 R-t.
Ha esetleg valaki megnézte, és megosztaná az információt, megköszönném !
Nagyon faja vót éjjén a fröccs!!
Nekem az idei tali az off-os, mert napok óta szarul vagyok.
A póló árát, meg ami kell majd elutalom, ha kapok egy összeget róla.
Részemről rendben a csülkös káposzta, de bármi másra is nyitott vagyok, eddig rosszat még nem ettem. Csak szívja szeszt 😆
Ital rendelés részemről 2 üveg málnás apenta lenne, és 15 doboz soproni. Köszi!