Suzuki TL 1000

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infot!
Ilyen márkájút raktam én is TL-be amikor nem akart indulni, jó is volt évekig 😄
Múltkori fotón mintha jobban szét lett volna szedve. Rakod össze?
A lényeg, hogy jól világít.
Melegszik, de nem vészes. A ventillátor kezdett el krascsogni az egyiken fél év után, de felújítottam egy csepp műszerolajjal, azóta fasza. 😀
De ventit lehet hozzá venni egy ezresért kb, úgyhogy no para.
Kék motorhoz kék karbon 😀
Na akkor rakjuk egy rendes pumpát a Szörnyetegbe.
Autóba szánom, de oda is H1 kell. Paramétereit elnézve elég durva. Nem melegszik túlzottan?
A TL-be ugye H1 kell, úgyhogy eladót másikat kell nézned, mert ahogy látom, itt nincs belőle...
De a típus a legjobb, ami nekem idáig volt.
Hali!
Konkrétan ez van az autóban egy éve, még mindig jól adja. 🙂
https://a.aliexpress.com/_mOhM2f2
Hello Imi,
Beszéltük talin az autóba a led izzót. Melyik típus az ami a tiedbe volt? Tudnál egy linket küldeni? Köszi!
Köszi a választ
Hali!
Ha nem nyélen közlekedsz versenypályán, meg évente nem mész 50ezer km-t, akkor kb soha nem kell cserélni.
Nekem olyan 170ezernél volt a blokkfelújításom, akkor cserélve lett de nem kellett volna, semmi baja nem volt.
A láncfeszítőt viszont érdemes megnézni, annak nem árt a csere, ha el van gyengülve a rugó benne.
Hali szervíz kèrdès a vez láncokat mennyi km - nèl ajánlott cserélni köszi
Hali kis szervíz kèrdès lenne a vez láncokat mennyi km -nèl ajánlott cserélni köszi
Adom, ötletnek nem rossz. Még van fél évem agyalni rajta, úgyis valami krvajót akarok elvégre 10. lesz jövőre. 😀
Jézus mut szólsz?
Köszönöm a választ! Keresek tovább.
Műanyagból nem, viszont van egy bolgár fazon ha jól emlékszem aki karbonból legyártja. Bár az majdnem egy másik TL ára.....
Üdv Mindenkinek!
Tud vagy hallott valaki olyat, hogy a tankot legyártják műanyagból?
Szia,
Írtam privátot.
Szia, mármint a konzol is? Vagy csak taposó? Váltókarom van, javított, meg azthiszem taposó is.
Sziasztok srácok, nincs valakinél elfekvő én egy működőképes TPS szenzor 110-es? Az enyém elhalálozott még a gyári Mikuni volt rajta.. 🥹 El is mennék érte ha nem 1000 km re van..👍
Sziasztok.
Bal oldali lábtartó váltókarral van esetleg valakinek eladó?
Hi Urak,
Nincs valakinek elfekvőben TLR utasülése?
Sziasztok gyári kipufogókat vennék ha esetleg lenne valakinek szívesen átvenném.