Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesz kep? A tomirx75@gmail.com ra is kulcheted
Megvan még a láncvédőd? Ha megvan akkor mérj nekem egy csevertávolságot :) Ha fasza akkor érdekel.
ott van rajta ha kell. csörgess meg.

06304807856
hali!

Nekem van láncvezetőm, ha arra gondolsz ami a hátsó vázon szokott lenni.
Hali!
Már nincsenek meg ezek.
Szia a karbid megvan még és a hátsó láncvezetőd?
Sziasztok!

TSR alkatrészek eladók!

Pár bejegyzéssel lejjebb találtok fotókat, hogy mik vannak még nálam elfekvőben...

Ha valamire szükséged van csörögj. Nekem útban vannak, lassan kidobom az összeset a kukába, ha nem kell senkinek.

0630/4807856

Üdv,
Holnap csinalok, de a tuszelep feszket tarto csavart le kellett furnom. Sztem hasznalhatatlan a karbi.
Küldj egy képet a karbirol ha van
Darabokban van. Kettőből raktam össze egyet.
Szia a mikuni 24 karbi ez a gyárija megvan még? Ha igen ára és képet tudsz küldeni róla? Vagy ha valaki tud ijen karbit irjon!
Búék!

Ha tsx-röl van szó, akkor a lendkerék mögötti kívül van, a kuplung felőli viszont a csapágy mögött. De nézd meg itt, hátha talász robbantott ábrát! Www.bike-parts-suz.com
Boldog új évet mindenkinek!
Kérdésem lenne! Kb 1988as vizes suzuki Ts ben a főtengely szimeringek cseréjéhez elengendő a lendkereket és a kuplung kis fogaskereket le szedni vagy esetleg a csapágyak mögött vannak a szimeringek és szét is kell húzni a blokkot?
Üdv mindenki! B.Ú.É.K. előre is!

Végre sikerült, megjött minden alkatrész és a Tsx-em új béléssel rendelkezik. Koyo csapágyak, tkrj hajtókarszett, khc dugószett. Ennyi fért a keretembe. A motor pöccre indul, szépen jár és bivalyerős! :D
Amúgy esküszöm, h egyszerűbben szerelhető, mint egy simson vagy mz, amikkel eddig dolgom volt!
Szóval most boldogság van meg ünnepek meg újév meg bejáratás. Széles utat olcsó benzint mindenkinek!
Keresek Aprilia rx 125,tsr125/200,kdx125/200,wr/wre!reális áron!
Husqvarna
Kawasaki
Suzuki
Aprilia
Ajánlatokat email-be képekkel várom!
pasztor17@freemail.hu
sziasztok keresek suzuki TS 125R vagy RG power szelepet ,ha valakinek van vagy tud olyan bontót ahol kapok kérem irjon vagy hívjon fel a 06203317156-os telefon számon, az ára mellé küldök neki 1-liter jófajta házipálinkát is, köszönöm
Eladó a képen látható maradék alkatrészeim.
Üdv!
Egy 1993-as suzuki ts125r-em van.Ehhez kell kilométeróra spirál.
Van neked ilyen bontva?
Üdv! valakinek van Suzuki Tsr 125 komplett kuplung karja eladó ? 22mm kormányhoz és tükőrtartóval?
Szuper lenne, csak nem fér bele a keretbe. :(
Sebaj. Olyat nemtudok, csak ahol wössner van. Wössner az miért nem jó?
Nincs rajta a lánckerék sajnos! Tudsz vmi boltot ahol lehet kapni dugattyút? Nem csak wossnert meg proxot?
Oké rendben van köszönöm.
Megnézem mi van rajta, de sztem elég kopottas lehet... Hétfőn érek haza, este csörögj rám! 306418154
13as láncfogaskerék kellene.