Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, mindig csak a tintázás… ha ezt tudom akkor inkább nyitva hagyom a kaput. Mindig kimaradok a jóból, nekem bezzeg csak a Balázs Pali jutott.
igeeen
Eladó cserélhető kis endurom nagyobb 250-350-400 as 4t endurora! Több info tkorcz9@gmail.com on!
Jaaaaa, akkor ezért siettetek annyira, hogy legyen már kapu, mi?
Intézményi buli volt, egy lassan lezáruló pályázat megvalósítói láttak bennünket vendégül. A kanyarban (ha felétek megyünk, az utolsó balos) egy régi parasztházban. Volt sok pálinka, forralt bor, kolbász, kemencében sült kenyérlángos, mézek...stb. Leginkább az alkohol fogyott...
Akkor talán supermoto?
neeem… van egy kis különbség, az enyémen fűzött kerekek vannak
De jó, hogy eszedbe jutottam! Szerencsére időben bezártam a kaput.
Mi járatban errefelé?
Ilyen az új 640-es:D?

Ma voltam piciny településeden. Gondoltam csörgök, de már hazaértünk. Nem volt gyenge...
Nem dobsz fel képet a dögrõl?
Legalább az oldaladra?! Vagy csak majd miután az ízlésedhez igazítottad?
Na, frankó! Engem minden motor arra késztet, na jó egy Bullet Enfield lehet, hogy nem Majd mesélj.
Dübörögtem délután egyet a városban... nem ismerek magamra, ez a dög huligánkodásra késztet.
Remélem addigra kész lesz a motorom :) még utoljára festés előtt szórakozok vele.
Nem baj, majd este tintázunk helyette
Milyen jó lesz dec. 6-án egész nap a suliban ülni...
Én idén ezért tuti kihagyom.
Szuper!

Köszönjük az értesítést, már lelkesen vártam.
Legyen jó időnk azon a napon.
Tavaly dermesztő hideg volt. Mire kiértem a 7-esre, már jégcsapok lógtak az ujjaim végéről.
Na végre
Most már tudom mikorra vegyek ki szabit ,
Sziasztok! Mikulás felvonulás 6.án!

Felvonulunk az idén is! Gyertek velünk!

Gyülekező 2014. december 6. szombat 09.00-tól a Balatoni úti Burger King parkolóban.
A Burgeresek most is nagy örömmel várnak: motoros ruhában, bukóval, mikulás ruhában menü fél áron, valamint mindenki kap egy ingyen forró csokit.

10.00 Motoros felvonulás. Indulás - érkezés: Burger King Balatoni út. Rendőri felvezetés lesz.
Útvolnal: Balatoni út, Praktiker, Interspar parkoló, Tóváros, Piac tér, Horog utca, Kelemen Béla, Mészöly G, Zichy liget, Szegfő Gy, Széna tér, Sarló utca, Király sor, Budai, Lövölde, Deák F, Gáz, Rákóczi ut, József A ut, Várkör út, Mátyás Király ut, Plaza, Palotai, Balatoni út.

Street Fighter bemutató... lehetséges

Szaloncukrot aki tud, hozzon.

Mindenkit szeretettel várunk!
igen, valami ilyenre
erre (ez kimaradt)
'Stét,

technológiát, födémtípúst nem hinném, hogy tudsz csak úgy változtatni, mert az ép. engedélyt az eng. terv alapján és a hozzá kapcsolódó műszaki leírás alapján adták ki, így meg van kötve a kezed. Persze lehet kérni új eljárást, de ismerve az építésügyet az nem lesz két perc.

"nagyhullámú trapézlemez"- gondolsz?
Hali!
azon kívül, hogy olcsó, jó és gyors legyen nincsen elképzelésem...
De a tréfát félretéve, eredetileg ilyen bennmaradó zsalus monolit födémben gondolkodtam, csak a szakim pénzügyi zavarba került és úgy tűnik jobbnak látta elbujdosni a zsaluanyagnak szánt grátisz nagyhullámú trapézlemezzel együtt, mert egy ideje elérhetetlen.
Ezért aztán minden megoldás érdekel, ami 9x10m esetén szóba jöhet. Szóval Ki mit tud? van.
Esetleg azért kérdezted, mert van javaslatod?
Szezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!
/AGV, SHOX, GIVI, Berik, Spyke, stb/
attól függ, hogy milyen födémet és hogy mi az elgondolás(Doka, vagy hagyományos zsaluzat)