Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nem tudtam.
A BlackMoto-t is sokan dicsérik, személyes tapasztalatom nincs velük.

Az indexekkel nem spóroltak.
Beszéltem az ipsével telefonon, nekem azt mondta, nem tudja elvallani a lovamat, mert Olasz motorokkal nem foglalkozik. Csak japán.
Ezt követte egy másik telefon, a Black Moto-hoz, ott elvállalták, Januárban.
Sok a motor nálunk, mindamellett, hogy most újítják fel a műhelyet.
Azt én is gondoltam hogy nem olcsó.
Majd megnézem.
Még nem nagyon volt időm foglalkozni vele.
Eleg jó áron sikerult hozzajutnom.
Imádom a típust,amúgy szerintem az ülésed magában 100eft környékén van a Tommot-nál!
Abból gondolom,hogy én is ilyesmit szeretnék csináltatni,csak nincs rá zsé egyenlőre................
Amúgy nekem is ez volt régóta a keresett vasam {ZRX} vagy az Inazuma,aztán utóbbi lett:D!
Az inazuma gyári matrica ezt írja az oldaldodeknin: '''Pure Motorcycle Concepcion""
Gondolom ez elmond mindent
Nem tudom milyen ülés. Az biztos hogy nem tommot.
Valami francia. Vagyis valószínűleg ott csináltak.
Onnan szarmazik.
Van hibája de nem vészes.
A blokk patent. 59k talan valós.
Itthon nincs hirdetve egy sem.
Mindenképp ilyet szerettem volna.
Az alvazszam mindenhova bele van gravirozva.
telok, vaznyulvany, blokk,de még a Micron dobba is.
ÚÚÚÚÚÚ bakker ez Tommot ülés?
Szép a vas nagyon!
Szép nagy nyúl! Grat hozzá!
A legnagyobb szívás tél elején motort venni. Mondjuk így van idő tavaszig alaposan átnézni, de akkor is… legyen má’ jó idő.
Jó hosszú a várólista. Egy kis szerencsével 1 nap alatt elintézhető a forg.helyezés ha már megvan az időpont.
Kép van róla?
Köszi.
Jövő héten már talán rendszám is lesz.
Tibit én is nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon korrekt és jó fej. Továbbá alkatrészeket is elég korrekt áron hozza.
Jelenlegi elképzelésem szerint világos ezüst telibe fújás, ez lehet matt lenne és feketével vagy sötét szürkével menne rá valami egyszerű minta ami kontúr vonallal lenne elkülönítve illetve a feliratok(Honda, CBR, + a logo a tankra). De még nem állt össze a teljes kép, de lassan elkezdek skiccelgetni. Te találtál már fényezőt?
Grat!
Borsó Tibi, Motorsprint
Őt bátran ajánlom. A weboldaluk karbantartás alatt,
elérhetőségük:
Székesfehérvár, Sárkeresztúri út 167.
+36 22 504 268
Elsőre nekem szimpatikusnak tűnik ez a műhely, és valóban nincs messze.
Én is terveztem egy szép mintát a lóra, de a festés nálam csak akkor kerül szóba, leginkább, ha megtudom a felújítás árát.

Esetleg egy megbízható, korrekt, szerelőt tudtok a környéken? Fehérvár környékén?
Aki nem töri el az idomokat, é nem tart magánál alkatrészeket, hozzávalókat. Aki tanácsokkal is ellát, javaslatokkal, ötletekkel.

Egyenlőre a Black Moto (Gárdony) szervizét néztem ki , de ha van ötletetek, szívesen fogadom.
Illetve, ha valaki szervizelt már a fent említett cégnél, vélemények vannak?
Mi az elképzelésed? Csak kíváncsiságból mert én is most állok egy ilyen projekt előtt.
Sziasztok,

Piller Jani elérhetőségét valaki át tudná küldeni priviben?
Köszönöm!
Igaz,nem Fehérvár de nincs messze.Dunaújváros.
Airbrush
Sziasztok,

Új megjelenést szeretnék adni a motoromnak és érdeklődnék, tudtok-e ajánlani megbízható, igényes munkát végző fényezőt, dekorost fehérváron?
Nemszóltam! :)

10.00 Motoros felvonulás. Indulás - érkezés: Burger King Balatoni út. Rendőri felvezetés lesz.
Útvolnal: Balatoni út, Praktiker, Interspar parkoló, Tóváros, Piac tér, Horog utca, Kelemen Béla, Mészöly G, Zichy liget, Szegfő Gy, Széna tér, Sarló utca, Király sor, Budai, Lövölde, Deák F, Gáz, Rákóczi ut, József A ut, Várkör út, Mátyás Király ut, Plaza, Palotai, Balatoni út.
Sziasztok!

Pontos útvonalat tudunk a mikulás felvonuláshoz? :)

Legközelebb Te sem maradhatsz ki a buliból.
ZRex! Márkatársak lettünk!