Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kaptál SMS-t,ezzel a szöveggel:
----Ha elfogyott az innivalójuk,üljenek át egy másik kocsmába!?---
Bevallom azért én nem bánom annyira hogy nem kell havat lapátolni, esni, kelni és a 10-20-30cm-es hóban teherautót menteni az ország másik végében, DE karácsonykor lehetne 1 kevés.
Hát az is igaz nem olyanok közel sem a telek mint 10 éve vagy talán nem is kell annyira vissza menni.
De ez betudható a globális felmelegedésnek sajna.
A hólapátolás veszélye talán nem fenyeget minket annyira mint régen :) Március 15.-én meg hiába lapátolja az ember 2x annyit fúj vissza :D
Pálinka jó ötlet szeretem a tiszta gyümölcs levet viszont a hólapátolást már nem annyira eléggé noszogatnom kell magam az efajta munkavégzéshez
Genyó vagyok ,mert szeretem ráhárittani apósra
Kérlek ez egy kocsma volt régen mivel bezárt és a tulaja munkatársam lett így adott volt a hely és nem kellett bérelni helyet
Pia volt dögivel csak bánatunkba megittuk nem gondolva a tovabbiakra .
A legjobb a biliárd asztalon való ''alvás ,, volt. Senkinek nem ajanlom csak jatszani és szexelni jó rajta ,
Elmentél bulizni, Polgárdiba.
Egy kocsmába volt a buli.
És nem volt pia?
Milyen kocsma ez? Milyen buli volt ez?
Szerintem, ha mégis mész valamerre, akkor vigyél magaddal pálinkát. Csak ne motorral menj. Menj gyalog.

Bár, jó buli lehet a hólapátolás is. Szépen ellapátoltátok volna a havat a Budai végéig, és szabad lenne az átjárás a Spar-ba. A bent ragadt munkavállalók majd kiszolgálnak.
Nem hiszem, hogy alalitok rajta sztem jó lesz ez így is. De majd kiderül .
Ha száraz idő lesz akkor szoktam gurulni olyan 40-50 km- et . De pl tavaly télen egyáltalán semmit nem mentem.
Majd kiderül milyen idő lesz hallod brszoptam a március 15.- ét pont műszak buliba mentünk Polgárdiba ott is kellett maradni a hideg kocsmába pia nélkül ugyanis az volt a legnagyobb baj, mert elfogyott
De jövőre okosabban leszek nem megyek sehova sem az tuti.
Megoldható lenne a megoldás arra, hogy ne forduljon a kamera a kormánnyal, de azzal az a baj, hogy fúrni-faragni kell, még ennél is jobban.
Egy görgős rendszerre gondoltam, ami a tartó részénél olyasmi kis gömb van, mint az egér görgőjébe, a kamera részénél meg az arra tökéletesen illeszkedő fedél. Így el tudna fordulni. A gond az, hogy akkor a kamerát ki kéne kötözni, mert hajlamos lenne az elmozdulásra.
Tavaszig még sok idő van, de csoda lesz, ha kibírod addig, mert én már megbolondulok itt. Február-Március fele biztos akad napos idő, nem nem zúdít ránk a Sors megint valami "szállj át a szomszéd autójába" jellegű hóvihart.
Igazából sürgettem a tartó elkészittését ,mert arra gondoltam hogy felvonuláson ideális lesz aztán jött a fekete leves . Bepárásodott a plexi ugyebár azon meg nem lát át a kam. ugy hogy kénytelen voltam a bukóra rakni.
Hogy nem zavar e ? .... nem azért választottam ezt a felfogatást,mert a tanktáska ha fent van ami igen sűrűn előfordul akkor nem tudom a tankra rakni értelem szerűen a kamerát így ezt az alternatívát választottam.
Teszt majd tavasszal lesz addig színterezem feketére a tartót.
Csak mivel a kormány nyalba van így ugye fordul a kamera is a kormánnyal így ki kellene találnom valamit ,hogy ne forduljon csak kicsit bonyolult lenne sztem a megoldása
Nem tudom, hogy örülnének e. De ha megtudnák, milyen nehéz hozzá alkatrészt találni, vagy szervizt, meggondolnák magukat.

Jó ötlet volt a kamera tartód. Kedvelem az ilyen sufni tuning dolgokat, ami igényesen meg van csinálva.
nem szokott vezetés közben zavarni?

Nem gondoltam volna, hogy ennyi kép lesz. Lehetett volna kevesebb a Stunt-ról, és több az emberekről.
Viccnek gondolod? Sajnos nem az!
Én konkrétan most nyáron csináltam a motoromat,első körben fóliáztatni akartam fényezés helyett,majd matricázni,felhívtam Fehérváron minden egyes fóliázót,de mindenhol finoman elküldtek a sóhajba,ki erre,ki arra hivatkozott!
Na ezért döntöttem a festés mellett!
Persze nekem az egész vasat kellett volna fóliázni,lehet ettől ijedtek meg!
A matricákkal meg az a tapasztalatom,hogy a gyári igaz drága,de minőségben egy utángyártott sincs vele köszönő viszonyban sem!
Erre sajnos akkor jön rá az ember,mikor már fenn van egy ideje,elkezd karcolódni,finoman a sarka feljön a nyári napsütésben,az egész matrica picit zsugorodik,ami miatt a szélein kialakul egy fekete csík,ami az ottmaradt ragasztó és a rászáradt por keveréke!
A gyári technológiáknál azért nincsenek ilyen gondok,mivel olyan a matrica anyaga,ráadásul utólag rálakkoznak,így megakadályozzák ezeket a jelenségeket!
Lehet,hogy csak én nem találtam meg a megfelelő embert,vagy túl magasak voltak az elvárásaim,de nekem nem sikerült ráakadnom az emberemre,kívánom,hogy neked legyen több szerencséd!
Amúgy szép a vasad fotó alapján!
Szeva mocika92
Sokan örülnének ha ilyen bringalyuk lenne

Amúgy kösz a képeket
Azért látom a kam.tartó felkeltette a kívancsiságod
Sziasztok! Rendelt már közületek valaki az FC-moto.de oldalról? Mennyi idő alatt érkezik meg és mennyi a + költség a szállítás miatt? Ha ki kellett cserélni kicserélték?
Szia! Egy barátom dekorozással foglalkozik Fváron. Én nyáron a hátsó idomra rakattam átlátszó fóliát, hogy a túratáska ne karcolja meg a fényezést. Azt nem tudom, hogy idén be tud-e még vállalni, de egy próbát megér. Ha dobsz egy mailt átküldöm a srác elérhetőségét: agnes.bonda@gmail.com.
Értem én a viccet, de nem szeretem
Esetleg bővebben kifejtenéd?
Van de szar!
Halo Skacok!

Felkerült a Miki felvonulásról a galéria!
Nem kevés képpel. Bár a legjavát a Stunt teszi ki.
Valakinek van tapasztalata fehérvári dekoros cégekkel? Kihez érdemes menni motor matricázással?
Hi!
Ez volt a 8. alkalom,hogy nem tudtam elmenni.....
Igen, én voltam azzal a Táltos Paripával.
Ertem. :) De igen en voltam! ;)
mocika92
Te voltál a USW-230-as rendszámú járművel ?
Hali mrmarcell
Én csináltattam kamera tartót amit fel is rakok a Fotókba mindjárt
Amúgy semmi extra fel ragasztottam a tartóját a bukóra és ennyi. majdnem mint a GoPro csak ez szebb videót csinál ,

Amúgy nem melletted guruttam az Interspar/Praktiker parkolóban ?
Sikeresen végeztem a videóval.
Rendesek voltatok, hogy szaloncuki dobálásnál nem az anyukák és öreg nénik fejét céloztátok, hanem lelassítottatok.
Viszont.. 24:20 - 24:23 : Kötsög Autós! (Mennyi idejébe fájt volna, amíg félre áll?!)

A Hátsó lámpámra viszont nem vagyok büszke.. Harmat gyenge, amennyire az világít.