Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tibi Fia Is egy KTM-el bringázik nagyon valószínű,hogy ért is hozzá és jó fej is .
http://www.motorsprint.hu/
Személyes tapasztalatom nincs, de ha már bokorugróról van szó, akkor őket sokan dicsérik: blackmoto
Sziasztok!
Motorszerelőt keresek Székesfehérvár vagy környékén!
2002-es Ktm Exc 520-as karburátort kellene behangolni!Meg az önindítót rendbe rakni hogy induljon,töltésem sincs szerintem!
Ha valaki ismer megbízható nem túl drága szerelőt kérem küldje el az elérhetőségét!

Üdv Laca
, ,
, ,
Már viszem is
+ még van egy a Károly János utcában, a Távírda folytatásában.
Szia!

Én hozzájuk szoktam vinni mindent, ők vannak az Ady Endre utcában. Legutóbb 4 000 forintért cserélték a cipzárt Tom bőrkabátjában.
Szevasztok

Kéne egy kis segítség
A problémám a bőr kabátom cipzárja tönkre ment egy fél órája nagy belváros nézés közepette ,hogy megnéztük anyukával ezt a magas röptű 20.-ai előzetest .
Aztán kicsit kellemetlen volt haza gurulni ilyen picit csípős időben ,

Nos ha jól tudom vagy inkább jól emlékszem akkor az Ady E. utcában mondtátok a bőröst ugye ? ,

Kösz a segítséget ,
Ja ez lemaradt: mivel Enyingen csatornázás zajlik,szinte mindenhol 30-as tábla van!
FIGYELEM!
Aki Enying felé jár,nagyon figyeljen,mert a trafit beszerelték egy Skoda Yeti rendőrautóba,ami menet közben folyamatosan,előre és hátra is mér!
AjánLom a Tbánya Egom vonalat,szinte végig novi csento aszfalt, pär kanyarban már le is térdeltem. Odafele Zámoly-Gánt-Majk-Környe is pår éves,kanyargós szakasz. Továbbá Mór-Pusztavám-Oroszlány is most készült el.
Itt nem messze van egy kedves (bár rövid) szakasz, a legjobb rész Balinka és a csernye-móri elágazás között van, de a másik oldal, Balinka-Bodajk is kellemes, csak az még rövidebb. Itt egészen járható az út, és kanyarog is.

Sajnos 'Csernye-Zirc útvonal minősége már hagy kívánnivalót, pedig itt nézelődni is lehet.
én múlt héten voltam Tatabányán , zámoly Gánt stb.. azt én nagyon élveztem , az út is jó volt meg nagyon szép környék
Üdv!
Tudnátok e ajánlani olyan útszakaszokat, területeket ahová érdemes lemenni motorral kicsit kanyarogni. Felújított útszakaszok, jó szerpentinek bármi érdekel ahol az ember 1 kicsit ki tud kapcsolódni úgy hogy nem esik ki a fogtömésem. ( Sajnos megyénkben ez nem tűnik annyira egyértelműnek mert olyan szarok az utak hogy hihetetlen )
Egyébként igen, a kipufogót csak leömlőstől lehet àtrakni, ha csak nem csinàltatunk rà a dob elé egy "oldható kötést" szorító bilincses vagy valami màs megoldàssal :/ Az màr egy màsik probléma hogy ez szabàlyos-e? A közeljövőben én is egy Arrow dobot akarok felszerelni ezzel a megoldàssal!
Egyébként igen, a kipufogót csak leömlőstől lehet àtrakni, ha csak nem csinàltatunk rà a dob elé egy "oldható kötést" szorító bilincses vagy valami màs megoldàssal :/ Az màr egy màsik probléma hogy ez szabàlyos-e? A közeljövőben én is egy Arrow dobot akarok felszerelni ezzel a megoldàssal!
kiegészítettem az adatlapomat :) ott megtalàlod ;)
A vizsgának már meg kellett volna lennie :)
A gyári kipuffot gondolom csak leömlőstül lehetne cserélni?
Egy mail címet ha tudsz adni, ott megbeszélhetjük a többit :)
Köszii
Négy napja vettem egy 250-es banditot, elméletileg ezen teljesen gyàri a kipuf, tudok segíteni ha gondolod :) Csak időhiànyban szenvedek :D mikor lesz a vizsga?
Nem nézted elég figyelmesen a galériát.
Az elejét is beejtettük nagyjából 1 centit. Az én csekély tapasztalataim szerint nem változott a fordulékonyság, bár a kanyarokat eddig sem erõltettem, és még mindig van mit tanulnom.
Mindenesetre sokkal jobb érzés rajta ülni, nem félek, ha meg kell álnom, mert mostmár nem kell erõsen koncentrálva egyensùlyoznom, miközben állok egy helyben.
Még egyszer szét kell szedni majd, kiveszünk belõle 1-1 hézagolót, mert így eléri a lánc az anyát motorféknél.
Sziasztok,

Egy műszaki vizsga erejéig tudna valaki segíteni egy "E" jelzéssel ellátott slip-on dob kölcsönzésével? :)
Sajnos a kisbandithoz nincs meg a gyári dob és eddig ahol voltam, ott jelezték, hogy "E" jelzés nélkül nem fog átmenni.
Ok, köszönöm. Ha majd valamikor esetleg lesz időd, kedved, és eszedbe jut a csóró tenerés, szólj légyszi :)
Nem tudok semmit vállalni,sajnos időhiányos vagyok abszolút!
Bocs!
fenyooldrider:
még régebben beszéltünk xtz kipufogóról, csak valahogy elült a téma. Tudsz még ebben segíteni nekem?
Sziasztok!

Megy valaki holnap Fehérvàrról a lenti talàlkozóra?



http://www.sportmotor.hu/motor...