Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cross gumi?
Az hagyján.de a zsandárok folyamatosan mérnek a 30km táblák miatt,valamelyik nap még Fehérvárról is hoztak egy fotós egységet,helyben van kettő,így már hárman szopatták a jónépet !
Inazuma cross gumival? Szerintem illene az ottani terepviszonyokhoz.
Múltkor a kolléga alatt kicsit besüllyedt az út.
Ne csúfolódj, de igen,most éppen túrásra fogtam a vasállományt:D!
Üdvözlöm a múmiákat!{remélem nem érted félre }
2009-óta nincs érvényes műszakija ,lehet nem véletlen.
Ja, az állam már megvan hozzá, mint megtudtuk kb 1 hónapja...

Bokorugró nincs?
Kellő távolságból, sötétben, bandzsítva és kissé ittasan még az is előfordulhat.
Senki nem mondta drága. Egy heles ifjú hölgy vagy a barátosnéddel együtt.
Úgy nézek én ki, mint akit Róbert Szűcsnek hívnak?
Nem is ismerem az embert, csak gondoltam bedobom ide, hátha segít valakin. Sokan érdeklődnek fórumon, ha elhagyják a rendszámtáblájukat.
Szia. Le kellene adni a "szerveknél".
A 81-esen kitelepülés (Fehérvár-Sárkeresztes közötti szakasz), legalább 6 autóval és tele újoncokkal. Úgy láttam mérnek is, nem csak közúti igazoltatás van. Szóval óvatosan aki arra jár.
Fizetés után vagyunk :)
Tudja valaki hogy miért van minden tele rendőrökkel?
Nem mintha zavarna, csak feltűnően sok van a vàrosban, és màr a pirosnàl se merek előre menni....
Hála Istennek!
Hàt igen, a busàval vigyàzni kell..., szerencse h. nem történt komolyabb baj.
Jobbulàst a sràcnak!
Nem volt nagy gáz, egy kéztöréssel megúszta a srác. A busa meg a legjobb kezekben épül újra...
Bandit 1200 n "96" eladó!

-egyedi festés
-leovince sportdob
-fém fékcsövek
-brembo féktárcsák elöl
-givi plexi
-lsl kormány
piszok erős füstmentes jó motorral! 58.000 km

külföldi papíros de forgalomba helyezhető!

irányár: 450.000 ft az ár alku képes! motort beszámolok!
érd : 30/220-1196
Én nem láttam, szóval lehet, hogy pontatlanok az infóim. Tesóm egy szürke motort látott, többet nem tud.
Egy fehér Busát láttam az út szélén egy Audi társaságában, de a motoron nem látszódott semmi, szerintem nem ő borult. A híd alatt állt egy mentő.
Sziasztok!
Mindenki egyben van? Ki parkolt az árokba ma reggel a 81-es mentén Sárkeresztes-Fehérvár között? (Fehérvár felé tartó oldalon)
Hétvégén lesz valami komolyabb túra, így a nyár vége felé közeledve?
Megvan még, a hátsót két hét múlva hozza vissza Berber.
Írj emailt, cím az adatlapomon.
Szia, érdeklődnék megvan-e még a dobozszett, ha igen akkor én megvenném. Személyesen elmegyek érte oda ahova mondod. Köszönöm előre is!

ui : kp-vel fizetek, de ha esetleg, első-hátsó motoremelő érdekel nekem az van, elüzletelhetjük.

üdv : andrás
Közben elkészült az új vasam,2000évj Suzuki GSX-750 Inazuma,mostantól ezzel gurulok!
A fő csapásirány az optikai megjelenés volt,műszakilag nagyjából rendben volt,ami meg nem azt meg én tettem rendbe!
Csak nem bírtam elszakadni az olajos gixxer blokktól !
Aztán már gurultunk is a haverokkal egy Bakony-Balaton felvidék kört,jól muzsikál!