Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawa kipufogóm KHI K 330 eladóbb mint valaha 88rrxx@gmail.com-ra jöhetnek ajánlatok.
+1 Kovács Tibi mellett.

Ő megmutatja az 5 méteres fordulót is, türelme is van, helyszínt, bójákat, sőt, gépet is ad hozzá. Azokkal a motorokkal egyébként sem olyan nagy feladat a forduló, a sajátommal még én is küzdök.
második ember aki őt ajánlotta, ezek szerint ez az etalon. :D

Aztán van-e olyan ember a városban, aki meg tudná mutatni, hogyan kell egy 5m fordulót megtenni egy nagy vassal?
Meg persze türelme egy melegebb délután a parkolózáshoz?
Szfinx Kovács Tibi
Skacok, kinek van tapasztalata a helyi motoros oktatókkal. Hol, kinél célszerű megszerezni a kötelezőt?
Nem én , egyik ismerősöm... az enyém jó úgy ahogy van :)
Mit szeretnél fóliáztatni?
MZ 250 es országos buli...

1986 Hungaroring...

VIDEO

..
Tud valaki karbon fóliázást fehérváron ?
Dörrentek majd neked egy faszát
Vagy böllentek
Kula,most csinálom az öreg csibiruki hölgyet és arra keresek valami faszás kidörrentőt
Mingyá tolok neked egy tri-ovál filét te kulla
Sziasztok!
Székesfehérváron a Budai úti Interspar környékén keresek hosszútávra kiadó garázst, vagy társulnék valakivel, ha beférne még hozzá a motorom.
Ha valaki tud valamit, legyen szíves az adatlapomon látható elérhetőségek valamelyikén jelezni, köszönöm!
Szép a hatos!
Szia,már nem csinálok ilyesmit,sajna nagyon kevés a szabadidőm!
Szia,
A fehérvári motoros srácoktól hallottam, hogy Te csinálsz kipufogókat!
Én keresek valakit aki egy triovál dobot tudna nekem legyártani, nálad érdeklődhetek?
Köszönöm
Boldog új évet mindenkinek! !
, , ,
Gyerekek..
Lassan törhetjük a poharakat, ahogy Franciában szokás.
Ne sajnáljátok kiüríteni a pezsgős üvegek sorát.
Búcsúzzunk az Óévtől, s köszöntsük az új évet, mert hűségről itt szó nincsen!

Boldog Új Évet!
Szerintem, menj végig a budain, fel a hetesre.
Persze, sokat számít, mennyit fogsz közlekedni.Viszont, van egy olyan érzésem, szezonra úgy felszöknek a benzinárak, hogy leesik az állunk.
BUEK mindenkinek. Bocs nem nagyon olvastam utana ezert kerdeznem ha Pestre szeretnek menni akkor eleg ha ket megyei matricat veszek evi 10.000-ert ( 5+5) vagy kell autopalya matrica is ?Tehat ha csak Agardra megy az ember furdeni akkor menjen a budain vagy vegyek 5 rugoert matricat es akkor minden mehet a regiben Auchan-nal fel agardinal ki es kesz.
Ja és ne feledjétek,éjféltől fizetős az elkerülő M7 szakasza!
Boldog{abb} Új Évet !
Olcsóbb benyát,gumifákat és kevesebb idiótát az utakra,aki ellenségnek tekint bennünket!
☺♥♪
Boldog Karácsonyt Kívánok mindenkinek!
☺♥♪
Sajnos nem is feltétlenül csak aktív állapotban fogyasztanak.
Ami a robogómban volt az kikapcsolva is szívta az aksit.
Haver kocsijában volt egy rádió, ami kikapcsolva egy hét állás alatt lemerítette az akksit.
Ugye egy szállnak feszültség alatt kell maradnia, hogy ne törölje a memóriát.
Amiben hasonlít a két kütyü: a legolcsóbbak amit csak találni lehet a neten.
A jobb minőségű holmik gondolom jobban teljesítenek.
Kocsiban nekem is van riasztó, a központi zár miatt, ,de motorba nem tennék.
Minden riasztó fogyaszt aktív állapotban,kivétel nélkül!
Persze az nem mindegy,hogy mennyit:D!
Amúgy egy autóban ,gyári riasztóval jó ha egy hónapot elvan beriasztva,aztán szépen lemerül az aksi,minél gyengébb annál előbb!
Ezért szoktak főleg motornál téli tároláskor külső tápot használni,vagy a csepptöltőt rajtahagyni az akkun!