Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az a sild, amit ebayrőlrendeltem, az miért kellett?
én is úgy gondoltam h autóval megyek utánad.. ha elesnél.. mert ugye nekem az még nem sikerült
A trélert nem tudjuk motorokkal kihúzni az árokból... Azzal azért vigyázz!
na most a yamaha xt lesz a versenymotor.. :D eddig a HUSQVARNA SM 125 volt most az XT660X lesz :SDA JAJJISTENEM! én majd megyek utánatok trélerrel pécsre... XD
Ja tudom, pont ezért megy elől az XT. Majd a 100.000. km után megnézzük melyik hol megy.
csak a motor én nem! :D te attól h a csávó nem tud motorozni.. arról nem a motor tehet.. :D gondolom azzal azért tisztába vagy h 1 lapra se tehető a 2 motor :D:D:D ha csak a teljesítmény görbét nézzük.. SE :D
Mekinél eldőltél állóhelyzetben ....
Ezek itt deszép helyen mennek! (Mit neki KTM, nyomába sem ér....)
legalább én még nem estem el :P .. mint te.. XD
Lesz motor ez fix. Fellángolásra valóban volt már példa, de már lassan meglesz! Inkább gyakorold a motorozást tavaszig, mert megint enduróba kezdesz a moccozás felénél ...
most mond h nem volt még erre példa amit írtam!
Te CS-zzél, az neked való, más dolgába ne szólj bele!
ja.. ezt már hallottuk az elmúlt másfél évbe 84X.. csak nehogy 2 óra múlva LE LEGYEN FÚJVA AZ AKCIÓ teknikai gondok miat.. :D mondtam.. majd ha alattad lesz töltsd tele a fórumot meg a facebookot..
Márciustól minden este pestiesti randalírozás!
vennék helyette ezrest
Egyéb problémák adódtak... 2 van kiszemelve, de kösz a hornet nem érdekel! Minek akarod eladni... inkább használd
mégsem adja el az xt-t ? 700ért viheted a hornetem akarok helyette egy 1000est
Visszavonom.. néha elmehetnek a p*csába az emberek ..
2 hét és elvileg lesz motor!
koptattam már eleget a padokat megelégeltem
Én inkább tanulok!
Kene motorozni ma is
Várlak.
hát nem mert nem volt ma sulim majd jövő szombaton