Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Angéla Omászta Gyuri Zámbó néven keress..
Természetesen igen.
A párommal közösen bitoroljuk az oldalt..
Sziasztok!
lenne pár eladó cuccom ha érdekel valakit esetleg, nyugodtan szóljon!

Rush-M protektoring 3XL - zsír új 15ezerFT (új ára: 21000FT)
NoFear Quartz MX kesztyű - zsír új - méret: XL = 3500FT (új ára: 5900Ft)
NoFear Optimal II cross bukóm - méret: L = 59-60cm - 25000FT (új ára: 38ezerFT)
Gyuree Te facsebukon elérhető vagy ?
Elvileg jövő hét, és vasárnap már Kaloring. Jössz?
Csak a parkcenternél.Veled meg mi van motorod soha nem lesz kész,vár a Mecsek Vagy csak pályára fogsz már járni
Igen, a körül volt! Egy 900-as KTM amire emlékszem, a Duke vagy a 950 Supermoto lehetett. Weisz Úr, te is ott voltál?
Bence ha 7 fele láttad őket akkor az a tolnai banda egy része volt
Spontán tali,mini túra,megázás de zsír volt
Fogalmazás ötös...
Egy elég nagy motoros csapat megfordult meg az Újvárosban
Megvolt az idei első szarrrá ázásom.....
,mst beszéltem egy sráccal, azt mondja tényleg lesz valami a prk centerben, ugyhhogy öltözök, és elnézek arra.
Tud valaki arról valamit, hogy milyen autós-motoros tali lesz ma Szekszárdon?
jjahm sajnos megint 1el kevesebben vagyunk szegénynek nem adták meg az elsőbbséget....
Igen, láthattál minket, mert elnéztünk Szekszárdra Viszi barátommal. 2-szer is voltunk a b.kúton, és közben felmentünk a kilátóba is. Bár, én tegnap is voltam a kilátóban, ott ültem egy órát, hátha jön arra valami motoros..... de csak 1 jött, és vele sem tudtam dumálgatni. Így jártam.
Teol-on csak egy mondat erejéig írnak róla.Láttalak titeket mikor a mol-on tankoltatok.
Hallom meghalt ismét egy motoros, Tolna közelében....
Ilyenkor kicsit elgondolkodom a motorozáson......
Vigyázzatok magatokra!
Üdv Mindenkinek! :)
Mivel pár hete vettem új motort így még nem volt módom egy kiadósat gurulni vele....Azt szeretném kérdezni,hogy esetleg hétvégén valaki ráér és van kedve egy Szekszárd és környéke gurulásra? :)
Üdv:Viktor
Hali mindenkinek!Délután találkozhattunk Szászváron?Esetleg gurultatok eggyet Komló,illetve Pécs felé? Jól néztetek ki egy csapatban ,tetszett!
Szia!
Délelőtt hívlak, délben fogunk össze jönni páran Tolnán a spár parkolóban, és onnan indulunk
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!


http://motorosruhajav.blogger....
Egy kicsit felráznám a topikot :)

http://www.youtube.com/watch?f...!