Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali. Merre és mikor mentek szombaton? Lehet csatlakoznák.
Szia! Mikor indulsz? Ha szép idő lesz, csatlakoznék...
Akkor ha lehagytok, majd integetünk! :D
Nekem öreg a vas, nem szeretek vele sokkal többet menni utazóban!
Meg majd ott találkozunk! :D
Úgy hallom, hogy a barcsi buli nem valami nagy szám, ezért szerintem Bóly, és Pécs, esetleg Orfű lesz az útvonal.
Mi még nem tudom, hogy hánykor indulunk, de az szinte biztos, hogy még délelőtt, főleg ha Barcsra megyünk. Egyébként mi sem vagyunk a haverommal donorjelöltek, de azért mi a 130-140-es tempót tartjuk utazónak. A 90-100 szerintem lassú. Lakott területen tartjuk az 50-et, de kívül, ha az útviszonyok, és a forgalom engedi, akkor azért haladunk.
Én tervezem, hogy szombaton lenézek Bólyra az asszonnyal. HA akarod mehetünk együtt...
90-100 utazót megyünk, és Mohács fele, mert arra jó az út. Délután indulunk, pontosan nem tudom, mert előtte sok a dolog (szekrényt kell építsek). Aztán felvonulás után megyünk haza.
De a szekrényt végül is vasárnap is be lehet fejezni...
Ez a hétvége nekem felejtős volt
De szombaton akarok menni valamerre. Barcs, vagy Bóly.....
Tibi gyere velünk :D tegnap volt egy Bonyhad-Orfű-Vemend-Mohacs-Szeki-Bonyhad kör :D

Ma meg en.csináltam.egy bp kört :D
Ezért is kell néha figyelni, és írni ide, hogy ne így legyen!
Én is általában egyedül motorozom!
Na azért sajnálni nem kell
Ahhoz képest, hogy külföldön melózok, elég sokat motorozok, amikor itthon vagyok. De a közös gurulásokat tényleg nagyon nehéz össze hozni. Eddig kétszer sikerült találkoznom valakivel úgy, hogy itt beszéltük meg. Pedig már sokszor próbáltam összehozni találkát, de hiába. Szombatra is tervezem Barcsot, de erős a gyanúm, hogy megint csak Viszi barátommal megyek. De azért még jelezni fogom itt, hátha valaki még kedvet kap hozzá. Persze nem hibáztatok senkit, mert nem jön, hisz van az embernek más tennivalója is, nem csak a motorozás, ez érthető. Gondolkodtam még tavaly, hogy egy fórumtalit össze kellene hozni, akár a Pécs környékiekkel is, de mivel ennyire nincs "élet" a fórumokon, ezért nem nagyon látom értelmét. Egyébként tegnap nem tudtam volna menni motorozni, mert .... Család. Pedig az idő szuper volt, jól is tettétek, hogy mentetek.
A Varaderos korszakomra emlékeztet amiket írsz,sajnálom egyébbként gondolkodtam tegnap délkörül mikor hívtak hogy túra lesz írok ide is,de úgy gondoltam ilyen jó időben mindenkinek van programja.
Félreértés ne essék!
Én nem azt mondom, hogy nincs motoros Szekszárd környékén, és hogy nem motoroznak! Értem, hogy ha már van egy össze szokott baráti társaság, akkor telefonon, vagy akár személyes baráti össze jövetelnél összehoztok egy túrázást. De itt, én pl személy szerint azért is szoktam írni, hogy hátha sikerül összehozni egy közös gurulást, ezáltal új motoros barátokat szerezni. Sajnos nekem sincs nagyon motoros ismerősöm, szinte csak Viszi barátommal szoktam motorozni. Ha nekem is lenne 8-10 motoros jó barátom, akik tényleg el is jönnek motorozni, akkor lehet én is telón beszélném le, hogy mikor merre menjünk, és nem biztos, hogy ide is kiírnám, mert túl nagy csapattal nem biztos, hogy lenne kedvem menni. Szóval ennyiből megértem, hogy Ti sem pl itt szervezitek le a túrátokat. De ettől függetlenül, még mindig igaznak tartom azt az állításom, hogy bizony a fórumok nagyon hanyagoltak. Olyanoknak jó, mint én, aki esetleg innen tud "elindulni", és próbál új barátokat keresni. Az igazat megvalva, van pár motoros ismerősöm, de szinte soha nem tudok velük motorozni, mert valami gebasz mindig van.....
Tibi azért nem aktívak a fórumok mert már kialakult egy társaság + - emberekkel,telefonon szoktunk szólni egymásnak.Most hétvégén is így volt 7motor 9fő Orfű túra.A fórum punnyadása nem jelenti azt hogy nem motoroznak a környékbeliek Csak már nem a neten kommunikálunk.
Üdv TermoMenyét!
Igen, van a fecén is egy "Szekszárd és környéke motoros kör" nevezetű "csoport", de úgy vettem észre, nem igazán aktív az oldal. Ami azt illeti, itt sem, de azért itt szokott lenni mocorgás
Én, személy szerint még a Pécs környéke fórumot is szoktam nézegetni, mert szívesen motorozok arra, és előfordulhat, hogy onnan tudok meg pl egy motoros eseményt vagy hasonlót, esetleg egy közös gurulást össze lehet hozni, ha van rá jelentkező. Én pl szombaton szeretnék elmenni vagy Barcsra, vagy Bólyra(eseménynaptár), mert ott lesz motoros rendezvény. De majd még a hét folyamán írok ide, hátha lesz kedve jönni még valakinek, és akkor pl összehozunk egy talit a szeki kilátóban, és onnan indulnánk. De ez még a héten kiforrja magát.
holnap azaz hétfő este valaki valami vagánykodás szekin? :D mennék be dorogról de 1edül nincs kedvem :( :D
Sziasztok!
Magam is szekszárdi motorosok közé kell soroljam magam, minek után szekszárdi, és motoros is vagyok!
Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! Fent van a csapat facebookon is? Először ott kerestem, hogy van-e valami helyi szerveződés, de nem találtam...
Egy gyönyörű Honda GL 1100 Interstate tulajdonosa vagyok.
Remélem itt jobban megismerem a helyi erőket!
Széles utat nektek!
Igazából bármikor feldobható a toldat. Annyit kell megvalósítanom, hogy ne direktbe legyen rákötve. Valami ötlet? Milyen csati lenne jó hozzá?
Ja, meg egy friss ropogós műszaki is elkél
Szép a peugeot Orfűn voltunk túrázni.Gondolom a rendszám hiánya azt jelenti te mostanában nem fogsz jönni
Egy kis mai
Én, köszönöm az invitálást, de sajna ki kell hagynom, pedig szívesen motoroztam volna 1et. Épp most néztem az eseménynaptárban, hogy júni 22.-én lesz a túra, amit szervezel. És mit ad isten, én meg júni 18.-án megyek ki németbe melózni......
Nem elég, hogy a Bp-Szek.-Orfű túránál is kint voltam, erre most is így jön össze.....
Már csak abban reménykedem, hogy jön egy email a főnökömtől, hogy pár napot "csúszunk" a kimenetellel
Akárhogyan is jön össze, Nektek holnapra jó motorozást!
Sziasztok vki vmerre holnap?

Én néhány cimborával megyek a balatonra, vki esetleg arra?
Nyaralás előtt egy héttel lesz,kár pedig mentem volna ezt most kihagyom,sajnos
Sziasztok hamarosan itt a juni 22. túra amit szervezek az eseménynaptárban, akinek van kedve ott lehet jelentkezni.