Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos ismersz.. irigység sem szép tulajdonság
Mondtunk ilyet ? Nem is tudom ki kezdte a beszólogatást meg a pijénkodást

de kiváncsi vagyok mi kerül 60ezerbe, ez csak az anyag vagy munkadíj is ? Neked is slick lesz rajta mert az menő ?
A második része simán stimmel!
ja, hogy amiért nem ragadok le egynél, már szaralak vagyok.. értem
Az olaj.Sok gyertya is kell bele.Meg a légszűrő.Drága muri ez a kátéem.
mi kerül 60-ba ? hát egy jó gumi szett ja, de aki lecseréli a motorját mielőtt lekopna róla egy szett gumi arról nem tudok vélemény mondani
40ezernél és kb 60 ropis lesz.. egy normális gumiszett többe kerül, nem?
ja amúgy mi a helyzet 30ezrenként 100ezer a agy szerviz vagy mi is ez ?
Isten hozott, mikor visz?
OLTÁS
Dóri, ezt Te nem értheted miről is megy itt a "vita" végülis én is le kéne cseréljem a hornetet egy zzr-re mert kevés a ccm már kimotoroztam...
Feltételezem elég sokat szerpentineztél xtvel és 950el hogy meg tudod mondani hogy szar vele Ugyan olyan jól kezelhető mint az lc4.. És végül is súlyban is közel azonos az xtvel.. ja.. hogy több mint 2* annyi paci? Deszar az a 950.. ki is megyek leköpöm
amilyen jók kanyarodsz neked ez a gumiprofil tökéletes
majd ezek közül kiválasztom az időjárásnak legmegfelelőbbet és feldobom..
elvielg vasárnap is 13 fok lesz.. :( na mind1.. én viszont most lehet motorral megyek be szekire majd.. :P az ÚJ PIRELLI P zeró gumimmal
Gondolkodtam egy 950es, vagy egy 990es ktmben is.. De nemtom azok szerpentinezni szarok.. meg annyira nem is tetszenek, olyan hülyén néznek ki, valahogy nem tudnám őket hova sorolni..
Na de végülis ja, mindegy.. majd xt-vel márciusban megyek! Addig jó mecsekezést
szombaton én suliba vagyok
elhívjuk a danit is.. ja h még nincs motorja,, BOCSI
max te mert én túratempótmegyek! de hétvégén már jóidő lesz amúgy! :D 13 fok.. 1 pécs? HE?
jön a tavasz lehet a mecsekben lerendezni a szájkaratéket főleg a Martingyerek, idén tuti nem megyek vele első motorozásképp mert valaki meghalna
Ez fokozottan vonatkozik erre a fudejovagy arcra...
na nyomjátok el magatokat a biciklijeitekkel
Tudod.. vitaképtelenekkel nem érdemes vitatkozni. Én is télen csúsztam el, egy 10éves fullkopott, megkeményedett gumival, mert nálam is olaj volt az úton. Ezzel szemben te télen, egy gyenge motorral csúsztál el, új gumival. Béna. )
Ez amit itt művelsz kritikán aluli.. Mehetnél a tv-be, már úgy sincs Saskabaré, itt az ideje a "VassKabaré"-nak.
arról nembeszélve h 30 ezerrel többet mentem már mint te.. alaphangon :D de kár itt szopkodni 1más faszát.. :D
most itt bizonygatod nekem h milyen ügyes vagy meg milyen jó a yamaha.. eddig meg sírás volt.. azt estél keltél a 125 ös motorral a falu közepén.. azt azzal példálózol h 1X TÉLEN elestem mert olaj volt az úton okosvagy